Lista produktów marki Yankee Candle

Yankee Candle to amerykańska firma, która stała się jednym z najpopularniejszych przedsiębiorstw,  zajmujących się produkcją wysokiej jakości świec zapachowych, wosków zapachowych, zapachów samochodowych. Z czasem firma Yankee Candle rozszerzyła swoją paletę produktów o inne akcesoria tj. lampy do świec Yankee, nakładki na świece Yankee, osłonki, klosze, zagaszacze, podstawki i wiele innych – ich pomysły nigdy się nie kończą! 

Rezultat? Świece zapachowe Yankee Candle ( a także inne produkty firmy ) zna już cały świat. Również w Polsce świece zapachowe Yankee Candle są w ścisłej czołówce. Yankee Candle stawia na jakość ale także na różnorodność. Świece zapachowe Yankee Candle to niekończąca się gama kolorów i niebanalnych zapachów.

Firma Yankee Candle wychodzi naprzeciw swoim klientom, wsłuchując się w ich potrzeby, inspirując, proponując kolejne niezwykłe pomysły. Dla najbardziej wymagających klientów. Dla Ciebie.

***************************************************

Firma Yankee Candle została założona przez Michaela Kittredge’a w South Hadley w stanie Massachusetts w roku 1969. Swoimi kompozycjami zdobyła uznanie najbardziej wymagających klientów na całym świecie, dlatego bez wątpienia warto skorzystać z produktów, które sprawią, że w Twoim domu będzie stale unosić się wspaniały aromat, odpowiadający nastrojowi, przestrzeni, upodobaniom, osobowości czy porze roku. Yankee Candle posiada ponad 160 zapachów i dalej pracuje nad nowym kompozycjami, których nie ma jeszcze na rynku zapachów. 

Yankee Candle cały czas tworzy produkty najwyższej jakości, a także rygorystycznie testuje każdy zapach, szukając kolejnych nowatorskich rozwiązań. Niezależnie od tego, czy szukamy malutkich świeczek typu tealight albo votive, zapachu do samochodu czy eleganckich świec zapachowych w szkle, każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie Yankee Candle, która nadal proponuje klientom najszerszy wybór zapachów i produktów.

A co proponuje sklep candlove.pl?  Mnóstwo inspiracji i różnorodności! 

Ze świecami zapachowymi Yankee Candle możesz przenieść się w miejsce które chcesz. Ze świecą Tropical Jungle znajdziesz się w egzotycznej dżungli, a ze świecą Yankee Desert Wind na piaszczystej pustyni. Możesz spędzić miłe popołudnie na wiosennej łące z Alfresco Afternoon, albo odpocząć pod palmą z Yankee Candle Black Coconut. Yankee Candle Oudwood zabierze Cię w głąb aromatycznego lasu, a z Yankee A Night Under The Stars możesz po prostu poleżeć pod rozgwieżdżonym niebem.

Ze świecami Yankee możesz także się poczuć jak chcesz. Świeca Warm & Cosy ogrzeje i uspokoi, a świeca A Calm & Quiet Place wyciszy i zrelaksuje.

Jeśli chcesz zainspirować się jakimś aromatem albo przywołać wspomnienia wybierz Sheer Linen, Shore Breeze albo Lemon Lavender. Możesz także przenieść się do kwiatowego ogrodu z Yankee Candle Camellia Blossom albo Apricot Rose.

W ostatnim czasie firma Yankee Candle dodala także nowe formy świec zapachowych o nazwie Yankee Elevation, a co za tym idzie, wiele nowych zapachów. Yankee Candle Elevation Kumquat & Orange, Sea Salt & Lavender, Frosted Fir, Arctic frost, Fig & Clove i wiele innych…innymi słowy jest w czym wybierać!

Oferujemy także aromatyczne woski zapachowe w niezliczonych kolorach ale także nie zapomnieliśmy o kominkach zapachowych od Yankee Candle: kominek zapachowy Belmont, uroczy witrażowy Pastel Romance czy nowoczesny z serii Pebble. Ale to nie wszystko! Posiadamy także innowacyjne woski Yankee Candle Melt Cup do kominków elektrycznych. Wybierz kominek elektryczny Langham albo Elizabeth, a następnie piękny zapach wosku melt cup i ciesz się pięknym aromatem.

Candlove.pl oferuje także akcesoria firmy Yankee Candle, takie jak zagaszacze, lampy, nakładki, osłonki. Yankee Candle to także zapachy samochodowe, które pachną długo i luksusowo.

Yankee Candle – pozwól sobie na luksusowych zapach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password