Świece Ogrodowe – najlepsze ozdoby na lato!

person Posted By: Candlove list W: Pomysły na prezenty On: favorite Hit: 496

W końcu przyszło lato i sezon na świece ogrodowe rozpoczął się na dobre – bardzo nas to cieszy, bo klimat jaki można stworzyć dzięki światłu świec jest magiczny. Ciepłe wieczory zachęcają do spędzania czasu na tarasie lub w ogrodzie i aż się prosi, by czymś te miejsca ozdobić. Sprawdźcie produkty z naszej oferty – na pewno znajdziecie coś dla siebie!

świece outdoor bolsius


świece ogrodowe Bolsius

Świece Ogrodowe Zapachowe

Świece przeznaczone do stosowania na zewnątrz dzielą się na te aromatyczne i bezzapachowe. Zapachowe świece outdoorowe są wykonane z wysokiej jakości składników, które pozwalają na palenie się świecy w różnych warunkach atmosferycznych.

Świece ogrodowe zapachowe najczęściej zawierają olejki eteryczne, które odstraszają owady. Najpopularniejszy jest olejek z citronelli. Wielu producentów nie ogranicza się jednak wyłącznie do produkcji świec outdoorowych o zapachu citronelli. Istnieje wiele produktów, które posiadają bardzo oryginalne kompozycje zapachowe!

yankee-candle-swiece=outdoor

Świece Ogrodowe Bezzapachowe

Tworząc wystrój ogrodu nie zawsze zależy nam na zapachu, który wydzielają świece – wybieramy wówczas produkty bezzapachowe w ozdobnych/ kolorowych słoiczkach. Niektóre z nich posiadają dedykowane wkłady wymienne, dzięki którym świeca może nam służyć przez długi czas.

świece bispol ogrodowe bezzapachowe b-lite

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, śmiało do nas piszcie!

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password