Jakie wkłady do zniczy wybrać? Rozmiary wkładów do zniczy Bispol i Bolsius

person Posted By: Candlove list W: Pomysły na prezenty On: favorite Hit: 474

Jakie wkłady do zniczy wybrać?

Wkłady do zniczy, wbrew pozorom, odgrywają niezwykle istotną rolę w naszym życiu. Znicze są symbolem pamięci, refleksji i modlitwy, a wkłady do nich stanowią ich serce, które rozbłyskuje płomieniem, który niesie ze sobą głębokie symboliczne przesłanie.

Bardzo ważne jest by wkłady do zniczy były wykonane z wysokiej jakości materiałów, które sprawią, że wkłady będą wypalały się do końca i nie będą kopciły.

Na rynku istnieje wielu producentów, którzy zajmują się produkcją wkładów do zniczy. Na uznanie zasługują jednak nieliczni.

Według nas można wyróżnić dwie firmy, które wytwarzają wkłady do zniczy bardzo wysokiej jakości, spełniające wszelkie oczekiwania użytkowników. Należą do nich marki takie jak Bispol i Bolsius. W tym wpisie przedstawimy ofertę tych producentów.

Jakie wkłady do zniczy na lato?

Często zadawanym pytaniem jest: jakie wkłady wybrać na lato? Najbardziej popularnymi wkładami dostępnymi na rynku są wkłady parafinowe oraz olejowe. Wkłady parafinowe nie radzą sobie zbyt dobrze w zimnym okresie, ale znoszą wysokie temperatury. W związku z tym wkłady parafinowe są najlepszym wyborem na sezon wiosenno-letni!

Jakie wkłady do zniczy na zimę?

Równie mocno nurtującym pytaniem, jak to przytoczone powyżej jest: jakie wkłady do zniczy wybrać na zimę? W tym przypadku najlepszą opcją są wkłady olejowe, które dobrze wypalają się w niskich temperaturach, nawet przy dość mocnych mrozach. Nie tolerują jednak wysokich temperatur. W związku z tym, na mroźny zimowy czas polecane są wkłady olejowe, a na upalne lato parafinowe. W okresach przejściowych wybór materiału, z którego wykonany jest wkład, nie będzie miał zbyt dużego znaczenia.

W przypadku produktów Bispol i Bolsius deklarowany przez producentów czas wypalania się wkładu jest adekwatny do rzeczywistego, w związku z czym nie trzeba się martwić, że wkład wypali się przedwcześnie.

Wkłady parafinowe Bolsius

Marka Bolsius ma w swojej ofercie 10 rozmiarów wkładów parafinowych, których czas palenia wynosi od 1 dnia do 8,5 dni. Wymiary z informacją o czasie wypalania się wkładu przedstawiliśmy na obrazku poniżej.

Wkłady-parafinowe-bolsius

Wkłady olejowe Bolsius

W kategorii wkładów olejowych firmy Bolsius znajdziemy 8 rozmiarów wkładów o różnym czasie palenia. Przydatne informacje prezentujemy na grafice poniżej.

Wkłady-olejowe-bolsius

Wkłady parafinowe Bispol

Marka Bispol w swojej ofercie posiada kilka serii wkładów parafinowych. Najbardziej popularną jest kolekcja Ognik, w której występuje 10 rozmiarów wkładów, które rozpisaliśmy na obrazku poniżej.

Wkłady-parafinowe-bispol

Wkłady olejowe Bispol

Wkłady olejowe Bispol z serii Memoria to 7 rozmiarów wkładów o różnym czasie palenia (patrz grafika poniżej) i bardzo wysokiej jakości.

Wkłady-olejowe-bispol

Podsumowując, jeżeli wybieracie wkłady do zniczy i zależy Wam na ich wysokiej jakości to wybierzcie produkty marki Bispol lub Bolsius. Ominie Was wówczas poirytowanie wynikające z kopcenia i niewypalania się wkładów do końca!

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password