Lampy katalityczne – zapachowe arcydzieła

person Posted By: Candlove list W: Pomysły na prezenty On: favorite Hit: 92

Co to jest lampa katalityczna?

Lampa katalityczna to urządzenie stosowane do oczyszczania powietrza wewnątrz pomieszczeń. Została stworzona w 1898 roku przez francuskiego chemika Maurice’a Berger’a w celu dezynfekcji sal szpitalnych.

Lampa zapachowa działa na zasadzie bezpłomieniowego spalania katalitycznego. Efektem procesu zachodzącego w „zapalonej” lampie, jest rozkład unoszących się w powietrzu zanieczyszczeń, alergenów, bakterii, zarodników pleśni oraz zapachów gotowania, zwierząt domowych czy dymu tytoniowego.

Poza aktywnym oczyszczaniem powietrza lampa, dzięki olejkom eterycznym zawartym w płynach jej dedykowanym, intensywnie aromatyzuje pomieszczenie.

Zwykłe odświeżacze powietrza i spraye do pomieszczeń maskują zapachy, lampy katalityczne aktywnie oczyszczają i perfumują powietrze!

lampa-katalityczna

Czy lampa katalityczna jest zdrowa?

Lampy katalityczne powstały po to, by oczyszczać powietrze. Są polecane alergikom i astmatykom!

Osoby wrażliwe na „perfumeryjne zapachy” mogą stosować bezzapachowy płyn Neutral marki Ashleigh & Burwood.

Jak długo palić lampę katalityczną?

Lampę katalityczną wystarczy odpalać na 30 minut każdego dnia. Dłuższa jednorazowa praca lampy może sprawić, że zapach w pomieszczeniu stanie się zbyt intensywny. Po zgaszeniu lampy aromat będzie się utrzymywał przez kilka godzin.

Lampa katalityczna, czy warto?

Często zadawanym pytaniem dotyczącym lamp katalitycznych jest pytanie: czy warto? W takim razie, my odpowiemy krótko: zdecydowanie TAK!

Jak stosować lampę katalityczną?

Instrukcję stosowania lampy zapachowej można znaleźć klikając na poniższy obrazek:

lampa-katlityczna-jak-stosować

Z czego składa się płyn do lampy katalitycznej?

Olejki do lamp katalitycznych marki Ashleigh & Burwood składają się z alkoholu izopropylowego, wody destylowanej i związku zapachowego. Posiadają prosty, dobrze przebadany skład!

Lampy katalityczne Ashleigh & Burwood – którą wybrać?

Wiodąca marka w kategorii lamp katalitycznych Ashleigh & Burwood z Londynu posiada w swojej ofercie ręcznie tworzone lampy w różnych rozmiarach i wzorach. Upraszczając, można je podzielić na lampy małe i duże oraz lampy ze szkła dmuchanego oraz lampy zdobione mozaiką.

W doborze lampy powinno się kierować indywidualnym smakiem oraz charakterem wnętrza, które ma zdobić. Nie ulega wątpliwości, że każda lampa z kolekcji Ashleigh & Burwood emanuje niezwykłą wyjątkowością. W związku z tym wybór tylko jednej z nich może stawić przed wyzwaniem. W takiej sytuacji, zdecydowanie polecamy zakup kilku różnych egzemplarzy i używanie ich na zmianę według aktualnego upodobania ;)

Lampy katalityczne ze szkła dmuchanego to piękne lampy katalityczne charakteryzujące się wyjątkową elegancją. Nie można przejść obok nich obojętnie! Posiadają gładką strukturę szkła oraz wyrafinowane kolory i wzory. Nadają pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru!

lampa-katlityczna-z-dmuchanego-szkla

Lampy katalityczne mozaikowe to precyzyjnie wykonane lampy z błyszczących kawałków mozaiki szklanej w olśniewających kolorach i wzorach!

lampa-katalityczna-mozaikowa

Lampy zapachowe to niezwykle skuteczny sposób na oczyszczanie i aromatyzację powietrza w domu. Należy jednak pamiętać, by stosować się do instrukcji stosowania lamp oraz używać wyłącznie dedykowanych do lamp katalitycznych olejków.

lampa-katalityczna-plyn-peony

lampy-katalityczne-oferta

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password