Lista produktów marki Bispol

Bispol to w całości Polska firma, która jest również znaczącym producentem świec, podgrzewaczy, wkładów i zniczy w Europie. Firma Bispol to rodzinna firma, która powstała w 1993 roku i rozwinęła się błyskawicznie, doskonaląc się we wszystkich obszarach działalności. Bispol to nowoczesne linie produkcyjne, wykwalifikowana kadra i stałe powiększanie oferty. Firma nie zapomina jednak o środowisku i zrównoważonym rozwoju. Bispol to laureat Diamentów Forbesa, to także zdobywca złotego Lauru konsumenta 2020 w kategorii Świece zapachowe oraz Lauru Konsumenta TOP MARKA 2018 w kategorii świece. 

Świece klasyczne, świece zapachowe, małe świeczki, duże, kolorowe, podgrzewacze klasyczne, podgrzewacze maxi, świece w szkle, znicze, wkłady, odświeżacze to wszystko oferuje nasza rodzima firma Bispol. Polska marka za rozsądną cenę.

W ofercie sklepu candlove.pl mamy całą gamę produktów Bispol i to na każdą kieszeń! 

Ale co wybrać? Jeśli potrzebujesz chwili relaksu świeca zapachowa Spa Ogród Japoński lub Ogród Zen będzie świetnym towarzyszem. Możesz także odprężyć się ze świecą zapachową z serii Ambient, wypróbuj Oriental Flowers, Citrus & Herbs albo Tropical Island. A jeśli lubisz cieszyć się zapachem przez długie godziny, sprawdź duże świece zapachowe w szkle – owoce tropikalne na lato, dla wielbicieli kwiatów świece White Flowers, a dla koneserów ciekawych zapachów Grotę Solną. Świeca zapachowa może stać się także piekną ozdobą pomieszczenia, a firma Bispol ma akurat całą plejadę świec ozdobnych w szkle – Mystical Garden, Floral Inspirations, Love, relaks, Letni poranek, Vintage, Oriental i wiele innych. Wystarczy dopasować świece do Twojego nastroju lub przestrzeni. Bispol to także różne kształty szkła oraz różne struktury, świeca matowa w szkle Home Sweet Home to nowoczesna i urocza ozdoba pomieszczenia, a świeca ozdobna trójkolorowa w szkle prążkowanym to ciekawy i niebanalny element. Możesz także wypróbować świece trójkolorowe i cieszyć się wielowymiarowym zapachem kawy, lawendy i wieloma innymi. Jeśli chcesz jednak coś bardziej eleganckiego wybierz świecę No 1, No 2 lub No 3 w pięknym, estetycznym opakowaniu, a całość możesz dopełnić dyfuzorami zapachowymi z tej samej serii.

Co jeszcze? Firma Bispol to także cała gama tzw. klasyków, czyli świec stołowych, stożkowych, podgrzewaczy klasycznych i zapachowych ( np. Lilac, Chocolate, Raspberry czy Orchid ), świec walców, świec wotywnych w różnych kolorach, świec bezzapachowych, codziennych czy świątecznych.  Firma Bispol to także piękne znicze – klasyczne i nowoczesne, w dobrej cenie i o dobrej jakości.

Stawiamy na rozwój Polskich firm. Stawiamy na polską firmę Bispol.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password