Prezenty na Dzień Kobiet 2023

person Posted By: Candlove list W: Pomysły na prezenty On: favorite Hit: 451

Dzień Kobiet to bardzo popularne święto, podczas którego każda kobieta wraca do domu z symbolicznym kwiatkiem. Jeżeli w tym roku chcielibyście sprawić swoim ulubionym Paniom mniej przewidywalny prezent niż goździk lub tulipan, to zerknijcie na nasze zestawienie świetnych upominków do 50, 100 i, specjalnie (wyłącznie) dla żon/partnerek, do 200zł!

Jaki Prezent na Dzień Kobiet?

Wybór prezentu dla kobiety w dużym stopniu zależy od tego, kim jest dla nas owa Pani. Inny upominek wybierzemy dla żony, dziewczyny, córki, mamy i koleżanki. Z pewnością też, na prezent dla żony przeznaczymy większą kwotę niż na upominek dla przyjaciółki lub teściowej.

Niestety, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jaki prezent wybrać na Dzień Kobiet. Ważne, aby pamiętać, że każda kobieta jest wyjątkowa i potrzebuje innego rodzaju uwagi oraz, aby prezent odzwierciedlał nasze uczucia i szacunek do niej.

Prezent dla Żony/Dziewczyny na Dzień Kobiet do 50, 100 i 200zł

Dla kobiety, która jest naszą drugą połową, warto wybrać coś, co podkreśli jej wyjątkowość i będzie przypominać o miłości, którą do niej żywimy. Poniżej prezentujemy nasze propozycje prezentów do 50, 100 i 200zł.

Prezent dla Drugiej Połówki do 50zł

Prezent dla Drugiej Połówki do 100zł

Prezent dla Drugiej Połówki do 200zł

Prezent dla Mamy na Dzień Kobiet do 50 i 100zł

Mama zasługuje zawsze na to, co najlepsze. Podziękuj jej pięknym prezentem za miłość, wsparcie, trudy wychowania i naukę życia.

Prezent dla Mamy do 50zł

Prezent dla Mamy do 100zł

Prezent dla Córki na Dzień Kobiet do 50 i 100zł

Pamiętaj, że to, co najważniejsze w prezentach, to to, że są one wyrazem Twojej miłości i troski o córkę. Dobierz więc prezent z myślą o jej zainteresowaniach i potrzebach, a na pewno sprawisz jej radość. Jeżeli pasją Twojej córki są zapachy i otaczanie się pięknymi lub ciekawymi przedmiotami to koniecznie zerknij na nasze podpowiedzi.

Prezent dla Córki do 50zł


Prezent dla Córki do 100zł

Prezent na Dzień Kobiet dla Koleżanki do 25 i 50zł

Dla koleżanki, która jest nam bliska, można wybrać coś, co odzwierciedli jej styl życia i pasje lub po prostu – coś użytecznego, ładnego i przy tym aromatycznego ;)

Prezent na Dzień Kobiet dla Koleżanki do 25zł

Prezent na Dzień Kobiet dla Koleżanki do 50zł

Prezent na Dzień Kobiet dla Teściowej do 50zł

Dla teściowej, która jest dla nas szczególnie ważna, warto wybrać coś, co podkreśli nasz szacunek i wdzięczność do niej, a bardzo dobrym środkiem komunikacji uczuć są zapachy...;)

Prezent na Dzień Kobiet dla Teściowej do 25zł

Prezent na Dzień Kobiet dla Teściowej do 50zł

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password