Co na zapach psa w domu? | Zapachy do wnętrz bezpieczne dla zwierząt

person Posted By: Candlove list W: Pomysły na prezenty On: favorite Hit: 1359

Zwierzęta domowe to prawdziwi umilacze życia i wierni przyjaciele, bez których często nie wyobrażamy sobie codzienności. Funkcjonowanie z psem lub kotem pod jednym dachem daje mnóstwo radości i satysfakcji. Posiadanie zwierzaka nie jest jednak bezproblemowe, wymaga wiele cierpliwości, odpowiedzialności i konsekwencji w postępowaniu. Jeżeli jednak kochamy naszych czworonożnych przyjaciół to staramy się wypełniać obowiązki i opiekować się nimi jak najlepiej!

neutralizator zapachu psa cristalinas

Sposób na pozbycie się zapachu psa w domu

Oprócz wyzwań dotyczących wychowania i opieki nad zwierzakiem dochodzą także kwestie bardziej przyziemne, takie jak brud, bałagan i zapach pupila w domu, z którymi również musimy się uporać. Powinniśmy dbać o higienę czworonogów, odkurzać wszędobylską sierść, czyścić legowiska itp..., można by długo wymieniać.;) Istnieje wiele metod, które mogą nas wesprzeć w wykonywaniu tych zadań.

Jednym z domowych sposobów jest wysypanie sody oczyszczonej na brzydko pachnące powierzchnie (psie łóżeczko, dywan itp.), roztarcie jej szczotką i odkurzenie po kilku godzinach. Soda oczyszczona bardzo dobrze absorbuje nieprzyjemną woń, a jej stosowanie jest bezpieczne dla otoczenia. Innym sposobem na radzenie sobie z zapachem zwierząt jest dodawanie niewielkiej ilości octu jabłkowego do proszku do prania, który dosypiemy do prania koców czy posłań pupili.

Sierści z podłogi najłatwiej jest się pozbyć, używając popularnych odkurzaczy jeżdżących, turboszczotek, rolek samoprzylepnych lub mopa antystatycznego, a także regularne wyczesując zwierzaka.

Co na zapach zwierząt w domu – produkty zapachowe

Oczywiste jest, że o czystość w domu należy dbać i bez tego elementu nie pozbędziemy się nieprzyjemnych zapachów. Jeżeli jednak wykonamy tę pracę, a w powietrzu nadal będzie wyczuwalna nie do końca przyjemna woń pupili, to wówczas możemy zaopatrzyć się w produkty neutralizujące przykre aromaty. Należą do nich między innymi spraye oraz dyfuzory. Przy ich wyborze trzeba zwrócić uwagę na to, czy odświeżacz jest bezpieczny dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Na rynku jest wiele propozycji aromatyzujących neutralizatorów zapachów zwierząt domowych i często trudno wybrać jedną z opcji. Chcielibyśmy Wam w tym pomóc i zarekomendować produkty hiszpańskiej marki Cristalinas, które na świecie cieszą się dużą popularnością, a u nas w Polsce są niemal nieznane!

Neutralizator zapachów psów i kotów – Cristalinas Pets

Marka Cristalinas została założona w 2004 roku w Madrycie. Obecnie posiada swoje filie także w Wielkiej Brytanii, Francji i Meksyku a jej produkty są sprzedawane w ponad 50 krajach!

Producent Cristalinas z najwyższą starannością dba o to, by produkty, które wypuszcza na rynek były przyjazne środowisku naturalnemu oraz spełniały normy bezpieczeństwa. Serie Pets są tworzone tak, by w żaden sposób nie szkodziły naszym pupilom, dlatego ze spokojem można testować ich zapachy pod względem atrakcyjności aromatu oraz jakości neutralizacji przykrych woni.

Dyfuzory Cristalinas produkowane są bez dodatku alkoholu, z wykorzystaniem naturalnych rozpuszczalników, są przyjazne środowisku, a swoim designem cieszą oko użytkowników!

Seria Cristalinas Pets dzieli się na dwie kolekcje: Pets Glass i Pets Cubo, które różnią się designem i pojemnością flakoników.

Pets Cubo to szklana buteleczka umieszczona w drewnianym sześcianie z okrągłymi wycięciami, przez które widać kolorowy płyn. Do każdego dyfuzora dołączone są patyczki w odcieniu pasującym do barwy zapachu. Pojemność Pets Cubo wynosi 30 ml, a trwałość aromatu określa się na 4 tygodnie.

Pets Glass to dyfuzor o pojemności 90 ml i wydajności wynoszącej 12 tygodni. Posiada elegancki flakonik i kolorowe patyczki.

W obu seriach dostępnych jest 5 zapachów:

  • Fluffy Towels (różowe kwiaty, mech, bursztyn, nuty iglaste)
  • Fresh Air (świeże powietrze, nuty ozonowe)
  • Garden (świeże, zielone liście)
  • Red Berries (czerwone owoce, bursztyn)
  • White Flowers (jaśmin, białe kwiaty, piżmo)

dyfuzor neutralizujący zapach zwierząt cristalinas pets

Dyfuzory Cristalinas wyróżniają się ciekawym designem, który, dzięki wykorzystaniu szkła, drewna i wyrazistych kolorów, wprawia w dobry nastrój i relaksuje! Poniżej prezentujemy dostępne w naszym sklepie produkty z serii Pets. Zapraszamy na zakupy i zachęcamy do wystawiania opinii produktom Cristalinas, by mogły zacząć cieszyć więcej osób w naszym kraju! ;)

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password