Wielkanoc 2022 – Prezenty dla Gości – Kominki Zapachowe i Woski

person Posted By: Candlove list W: Pomysły na prezenty On: favorite Hit: 803

Przyszedł czas głowienia się nad świętami Wielkanocnymi: kulinarnym menu, listą gości, wystrojem domu, prezentami i wieloma innymi kwestiami ;) Niektórzy bardzo lubią planować i działać i od dawna mają wizję tego, jak wszystko ma wyglądać. Inni z kolei chcieliby uniknąć tego etapu i od razu zasiąść z najbliższymi przy stole.

Obojętnie, do której grupy się zaliczacie – ten artykuł jest dla Was. Znajdziecie w nim podpowiedzi, co warto podarować gościom, przyjaciołom i komu tylko chcecie w ten nadchodzący świąteczny czas. Zapraszamy do lektury! ;)

Prezenty dla gości na Wielkanoc 2022

Nie bez powodu coraz większe zainteresowanie zyskują kominki do topienia wosków zapachowych. Okazuje się często, że moc zapachu wosków jest porównywalna lub większa od mocy świec. Z naszego doświadczenia wynika, że wystarczy spróbować, aby się przekonać do tego rodzaju aromatyzacji powietrza. W związku z tym prezent w postaci kominka i wosków jest wręcz idealny!

Oryginalny prezent do 20 zł


Jeżeli macie w planach zrobić małe upominki dla gości lub idziecie w odwiedziny i nie chcecie przyjść z pustymi rękami, dobrym pomysłem jest zakup małego kominka i jednego wosku. Taki zestaw jest z pewnością bardziej oryginalny od innych prezentów mieszczących się w budżecie do 20 zł, a także daje gwarancję zadowolenia obdarowanej osoby!

Do stworzenia takiego zestawu proponujemy zakup kominka marki Mondex i wosku marki Yankee Candle lub polskiej firmy Bispol. Przykłady produktów poniżej.

Super prezent do 50 zł


Mając do dyspozycji budżet do 50 zł, proponujemy przyjrzeć się opcji zakupu nieco większego kominka i wosku polskiej marki Vellutier. Woski tego producenta są zamknięte w gustownej drewnianej szkatułce, a ich zapachy są bardzo eleganckie i wyrafinowane.

Prezent do 80 zł


Kwota do 80 zł pozwala na zakup kolorowego kominka z serii Pebble od Yankee Candle wraz z zestawem wosków tego samego producenta w prezentowym opakowaniu z nowej kolekcji Sakura Blossom Festival. Ten zakres cenowy umożliwia także zakup kominka z dołączonymi do niego woskami, również od Yankee z kolekcji Sakura.

Prezent do 100 zł


Przy kwocie do 100 zł można zdecydować się na większy kominek Yankee lub dostępny w naszym sklepie ceramiczny kominek hand made i dobrać do niego jeden, lub kilka wosków.

I co Wy na to? My szczerze zachęcamy do rozpoczęcia znajomości z aromatycznymi woskami i zarażania tą pasją wszystkich dookoła! Jest to świetny sposób na relaks i stworzenie odprężającej atmosfery, a każdy z nas tego potrzebuje!

Trzymajcie się cieplutko! ;)Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password