Ekskluzywne świece zapachowe Vellutier – Jewellery Fragrance

person Posted By: Candlove list W: Pomysły na prezenty On: favorite Hit: 763

Vellutier to marka, która posiada w swojej ofercie świece i woski zapachowe o wyjątkowych aromatach. Ekskluzywność produktów Vellutier zagwarantowała współpraca tej marki z artystami, specjalistami w dziedzinie projektowania szkła i obróbki drewna oraz, co najważniejsze, z utytułowanymi mistrzami perfumiarstwa. Kompozycje zapachowe Vellutier powstają w najlepszych domach perfumeryjnych Europy, a receptura ich wosku jest efektem wieloletnich badań prowadzonych w Wielkiej Brytanii!

Nazwa marki pochodzi od włoskiego słowa velluto – aksamit. Jest to bardzo trafne określenie, ponieważ wosk świec Vellutier ma wyjątkowo aksamitną strukturę. Jego skład bazuje na wosku rzepakowym z regionalnych europejskich upraw i to on zapewnia efekt kremowej świecy o naturalnym zapachu i pięknym, czystym spalaniu. Knoty świec Vellutier są wykonane z egipskiej bawełny najwyższej jakości.

Kształt świec Vellutier wyróżnia się na tle konkurencji. Jest efektem połączenia elegancji i trendów światowego designu. Słoje świec są ścinane dwupłaszczyznowo, co daje bardzo intrygujący efekt. Przykrywane są solidnym, grubym drewnianym wieczkiem z wygrawerowanym heraldycznym logiem.

Marka Vellutier dba o to, by jej produkty spełniały wszelkie najwyższe standardy. Przed wprowadzeniem towaru na rynek przeprowadza dokładne testy w brytyjskich laboratoriach. Jest on badany pod różnymi kątami, m.in.: czasu spalania i równego wydzielania aromatu w czasie palenia całej świecy. Dotyczy to każdego wyprodukowanego zapachu.

vellutier-siberian-pine-forest-las

Ekskluzywne świece z subtelnymi kompozycjami zapachowymi

Zapachy świec i wosków Vellutier to efekt przeniesienia inspiracji z otaczającej rzeczywistości: perfekcji natury, innowacyjności myśli technicznej i charyzmy niecodziennych miejsc i historii. Ich twórcy wyłapują prawdziwe perełki z otocznia i odzwierciedlają je w aromatycznych kompozycjach aksamitnego wosku.

Produkty Vellutier to towary z najwyższej półki, których zapachy przenoszą w odległe zakamarki świata i przywołują piękne wspomnienia. Slogan „Jewellers of Fragrance”, którym posługuje się marka to odniesienie do misji firmy, którą jest tworzenie świec z taką samą dokładnością, z jaką jubilerzy podchodzą do szlifowania diamentów i selekcjonują najlepsze surowce.

Świece i woski Vellutier swoją obecnością zmieniają przestrzeń pomieszczenia, w którym się znajdują: tworzą go eleganckim, wyrafinowanym i luksusowym. Zapachy Vellutier zaskakują swoją wyjątkowością – potrafią sprostać gustom najbardziej wymagających klientów!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą świec i wosków Vellutier, gdyż uważamy, że te produkty mogą się dla Was okazać prawdziwym odkryciem!

Koniecznie zerknijcie na produkty dostępne w naszym sklepie. ↓

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password