Lista produktów marki Millefiori Milano

Firma Millefori Milano powstała na początku lat 90-tych we Włoszech i specjalizowała się tylko w produkcji świec zapachowych. Z biegiem lat marka wprowadziła również dyfuzory zapachowe, spraye do pomieszczeń, odświeżacze, płyny do prania i płukania tkanin oraz kosmetyki do aut. Obecnie Millefiori Milano jest jedną z głównych marek, specjalizującą się w produkcji naturalnych zapachów. Głównym zadaniem producentów Millefiori jest stworzenie wyjątkowych i niepowtarzalnych aromatów prezentowanych w gustownych opakowaniach. Millefiori Milano to zapachy najwyżej jakości, które tworzą atmosferę w Twojej przestrzeni.

Jak pachnie luksus?

Na to pytanie odpowiedziała marka Millefiori Milano i to z jakim sukcesem! Twórcy ekskluzywnych zapachów Millefiori, dzięki długoletniemu doświadczeniu, wielu próbom, ekspertyzom, współpracy z fachowcami w swojej dziedzinie, zdołali stworzyć plejadę zapachów w różnej formie, które nie mają równych sobie. Zróżnicowanie aromatów pozwala klientom na wybór takiej kompozycji zapachowej, która pasuje do danego miejsca, ożywia wspomnienia, przywołuje emocje czy po prostu odpowiada osobowości. 

Dla wielbicieli orzeźwiających zapachów proponujemy dyfuzor zapachowy Cold Water, Ocean Wind albo Green Fig & Iris w pięknym, zielonym kolorze. Pałeczki zapachowe Magnolia Blossom & Wood czy Tuberose to nęcący aromat kwiatowy, idealny do kobiecych przestrzeni. Dyfuzor zapachowy Soft Leather czy Golden Saffron uwiedzie swoją egzotyką, a Legni & Spezie swoimi drzewnymi nutami. Odświeżacz zapachowy Orange Tea to herbata z kwiatów pomarańczy, skąpanych we włoskim słońcu.

Firma Millefiori Milano to także starannie wyselekcjonowana paleta naturalnie pozyskanych olejków eterycznych. Wystarczy kilka kropel żeby wypełnić zapachem całą przestrzeń. Niespotykana woń olejku Ninfea ( lilia wodna ) to jeden z najpopularniejszych aromatów. Olejek eteryczny Mirto to idealny wybór dla poszukiwaczy ciekawych zapachów. Olejek eteryczny Cedar uwiedzie natomiast swoimi drzewnymi nutami, które ukoją i odprężą. Firma Millefiori Milano proponuje także designerskie zapachy samochodowe, a także płyny do tkanin. Sprawdź zapach samochodowy White Mint & Tonka albo płyn do prania tkanin Ocean Wind. 

A może spray zapachowy do pomieszczeń? Mamy to! Nasza propozycja? Spray zapachowy Cold Water na ciepłe dni albo Violet Musk na chłodniejsze.

To oczywiście nie wszystko! Cały czas rozszerzamy paletę dyfuzorów, odświeżaczy, sprayów zapachowych,  zapachów samochodowych, płynów do tkanin czy też innych niespodzianek, o kolejne nowości. Firma Millefiori to niekończące się pomysły, to zapachy które inspirują, towarzyszą, cieszą, poruszają, a dzięki nim możemy celebrować w sposób wyjątkowy każdy dzień.

Włoski design?

Nie od dziś wiemy, że włoscy projektanci wyznaczają trendy w wielu dziedzinach. Ale jak ubrać zapach? Marka Millefiori wie to najlepiej! Dbałość o detale, kolory, strukturę, jakość materiału – zaglądnij na naszą stronę i przekonaj się sam.

Powiedz `tak` jakości. Powiedz `tak` Millefiori Milano.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password