Oferujemy współpracę b2b w zakresie produktów następujących marek

Scentimeter to młoda węgierska firma, która zajmuje się wyrobem w 100% naturalnych olejków do aromaterapii o bardzo ciekawej gamie nut zapachowych, jak na przykład Litsea Cubeba czy Eukaliptus Cytrynowy. Są one sprzedawane w buteleczkach o pojemności 10ml i odznaczają się bardzo dużą wydajnością. Ponadto spośród podobnych produktów na rynku krajowym zdecydowanie wyróżniają się atrakcyjną ceną.

Bispol to polska marka z wieloletnią tradycją w branży świec i zniczy. Łączy bardzo szeroki asortyment, bardzo korzystne ceny i potężne zaplecze produkcyjne. W ofercie firmy Bispol znajdziemy świece zapachowe sojowe, ekologiczne z drewnianym knotem, świece zapachowe w słojach, dyfuzory do aromatyzacji pomieszczeń o bardzo ciekawych kompozycjach zapachowych, takich jak drzewo sandałowe i wanilia. Ponadto duża kolekcja zniczy Premium i dedykowanych do nich wkładów olejowych i parafinowych.

Oferta jest skierowana do sprzedawców detalicznych, półhurtowników i hurtowników. Minimalna wartość zamówienia netto to 750zł, bezpłatną dostawę oferujemy przy kwocie przekraczającej 1500zł netto.

Gwarantujemy realistyczne stany magazynowe i płynność dostaw. Czas dostawy to 3 dni robocze. Dla stałych klientów z dużymi zamówieniami przewidujemy korzystne rabaty. Służymy także naszym `know-how`, a także wsparciem marketingowym dla wszystkich partnerskich firm. W przypadku zainteresowania naszą ofertą B2B prosimy o kontakt, na życzenie prześlemy katalogi i cenniki w formacie pdf oraz formularz zamówień w formacie Excel.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password