NAJLEPSZE ZAPACHY SAMOCHODOWE 2021

person Posted By: Zespół Candlove.pl list W: Pomysły na prezenty On: favorite Hit: 1142

Zapachy do samochodu pełnią zarówno praktyczną jak i estetyczną funkcję. Mają za zadanie neutralizować nieprzyjemne wonie w kabinie auta, uprzyjemniać podróż ulubionym aromatem a także ozdabiać wnętrze naszego środka transportu. Są także po to, by poprawiać nam komfort jazdy, odprężać i podnosić samopoczucie.

JAKI ZAPACH DO AUTA WYBRAĆ?

Zmysł węchu u ludzi jest dość czuły. Jest to bardzo przydatna cecha w codziennym życiu. Jeżeli jednak potraktować węch jako potencjalne źródło przyjemności to okazuje się, że gusta zapachowe są bardzo indywidualne, często nawet skrajne – to co jedna osoba uważa za najbardziej uwodzicielskie perfumy, inna uzna za odrzucający smrodek. My zachęcamy do eksperymentowania w aromatycznym obszarze, do testowania różnych zapachów i co za tym idzie sprawdzania, w jaki sposób oddziałują na nas różne wonne nuty, i które z nich są tymi „naszymi”. Są oczywiście zapachy, które większość osób uzna za przyjemne i nie jest niczym złym sugerowanie się tym i korzystanie z tej wiedzy!

TRWAŁE I WYDAJNE ZAPACHY DO SAMOCHODU

Trwałość i wydajność zapachów do auta zależy od półki cenowej, w jakiej się znajdują, choć nie jest to regułą. Często zapłacimy więcej za odświeżacz, który zwyczajnie ciekawiej wygląda, jego funkcja estetyczna jest na wysokim poziomie, po prostu cieszy oko bardziej niż inne, i nie ma w tym niczego zaskakującego! Trwałość zapachów do samochodu zależy także od technologii, w jakiej zostały wykonane oraz jakie środki, olejki czy perfumy zawierają.

ZAWIESZKI ZAPACHOWE DO SAMOCHODU

Najpopularniejszym odświeżaczem do auta są zawieszki w stylu „choinki”. Są to tanie produkty, ale jednocześnie mało wydajne i nietrwałe. Żeby dłużej cieszyć się przyjemnym zapachem w samochodzie warto zapłacić parę złotych więcej. Zawieszki zapachowe do auta to nie tylko tekturki nasączone aromatem. Na rynku znajdziemy duży wybór odświeżaczy z żelowym wkładem, między innymi marki specjalizującej się w produkcji świec zapachowych czy dyfuzorów – Yankee Candle. Ciekawe propozycje mają także inne firmy działające w branży pokrewnej do Yankee. Jak choćby, amerykańska marka Woodwick posiada w swojej ofercie drewniane zapachowe pałeczki nasączone aromatycznymi, luksusowymi olejkami. Umieszcza się je w bazie wykonanej z wysokiej jakości materiałów. Z kolei francuska firma Esteban Paris produkuje bardzo eleganckie, kobiece, ceramiczne, perfumowane zawieszki z drewnianymi elementami.

ZAPACHY SAMOCHODOWE DO KRATKI NAWIEWU

Ciekawą kategorią odświeżaczy do auta są zapachy, które umieszcza się w kratce nawiewu. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ powietrze wydobywające się z nawiewu bardzo dobrze rozprowadza aromat po całym wnętrzu samochodu. Tego typu odświeżacze produkuje wiele firm, między innymi: -Yankee Candle (zapachy Vent Stick) -Millefiori Millano (Car Icon) -Fra-Ber (Bean, Marta La Farfala) Car Icon marki Millefiori Milano to luksusowe perfumy zamknięte w stylowym opakowaniu w wielu wariantach kolorystycznych, idealne dla tych, którzy doceniają eleganckie rozwiązania. Najpopularniejszym zapachem do auta, tj. najbardziej docenianym przez klientów, z serii Car Icon jest aromat Sandalo Bergamotto. Jest to męski odświeżacz zawierający drewniane aromaty sandałowca z domieszką cytrusów i lawendy. Męski w tym przypadku nie oznacza, że jest przeznaczony dla mężczyzn, a oznacza tylko tyle, że jego nuty zapachowe są stosowane w męskich perfumach i powszechnie kojarzą się z „męskim zapachem”.

ELEKTRYCZNE ZAPACHY DO AUTA

Ostatnią kategorią zapachów do samochodu, o której chcielibyśmy wspomnieć w tym artykule, są elektryczne odświeżacze do auta, które podłącza się do wbudowanego w samochodach gniazda 12V. Ciekawą propozycję takich artykułów posiada marka Yankee Candle, która produkuje bazy o interesującym designie i uzupełniające ją wkłady wymienne o różnych zapachach. Trwałość jednego wkładu wynosi około 60 dni. W urządzeniu można regulować intensywność zapachu a kontrolna lampka informuje o pracy urządzenia.

CO, JEŻELI NIE WIESZ NA JAKI ZAPACH SIĘ ZDECYDOWAĆ?

Jeżeli masz problem z wyborem zapachu, który mógłby odpowiadać Twoim gustom, niekoniecznie wyłącznie w kontekście zapachów do auta – także z kategorii zapachów do domu, biura itp. zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję, spełniającą Twoje oczekiwania!

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password