Dyfuzor zapachowy BISPOL Valpe VD-008-522
Informacje:
- Ilość: 1szt.
- Zapach: Granat & Kadzidło
- Trwałość: do 7 tygodni
- Kolor: Transparentny
- Pojemność: 50ml
- Wysokość: 21cm
- Średnica: 6,3cm
- Dodatkowe informacje: 5 rattanowych patyczków w zestawie
Dyfuzor zapachowy Valpe o aromacie Granat & Kadzidło zachwyca połączeniem soczystych owocowych nut z ciepłymi, orientalnymi akordami. Kompozycja rozwija się w kierunku korzennych i śliwkowych tonów, by ostatecznie przejść w głębokie nuty kadzidła, bursztynu i paczuli. Zapach wypełnia wnętrze elegancką, przytulną atmosferą, sprzyjającą relaksowi i wyciszeniu.
Nuty zapachowe:
Nuty głowy: granat
Nuty serca: śliwka, akord korzenny
Nuty bazy: kadzidło, bursztyn, paczula


Dyfuzor Valpe to elegancki odświeżacz powietrza, który łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem. Szklana buteleczka z naturalnymi patyczkami rattanowymi skutecznie uwalnia aromat, jednocześnie stanowiąc stylową dekorację wnętrza. Produkt zapakowany jest w estetyczne opakowanie w stylu EKO, dzięki czemu doskonale sprawdzi się również jako skromny, uniwersalny prezent. To prosty sposób na odświeżenie pomieszczenia i nadanie mu przytulnego charakteru.
Prezentowany dyfuzor marki Valpe produkowany jest przez wiodącego Polskiego producenta świec, podgrzewaczy, wkładów i zniczy jednego z Europejskich liderów. Wieloletnie doświadczenie oraz rozwój firmy Bispol spowodował, że produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonała jakość, estetyczne wykonanie produktów oraz wysokie standardy produkcji to atuty producenta.

- Waga (kg)
- 0.2
- Długość (mm)
- 63
- Szerokość (mm)
- 63
- Wysokość (mm)
- 210
- Stan
- Nowy
- Rodzaj
- dyfuzor z patyczkami
- Kod producenta
- VD-008-522
- Marka
- BISPOL
- Zawiera baterie
- nie
- Zapach
- inny zapach
owocowy - Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024
- nie
- Pojemność (ml)
- 50
W ofercie sklepu candlove.pl mamy całą gamę produktów Bispol i to na każdą kieszeń!
Ale co wybrać? Jeśli potrzebujesz chwili relaksu świeca zapachowa Spa Ogród Japoński lub Ogród Zen będzie świetnym towarzyszem. Możesz także odprężyć się ze świecą zapachową z serii Ambient, wypróbuj Oriental Flowers, Citrus & Herbs albo Tropical Island. A jeśli lubisz cieszyć się zapachem przez długie godziny, sprawdź duże świece zapachowe w szkle – owoce tropikalne na lato, dla wielbicieli kwiatów świece White Flowers, a dla koneserów ciekawych zapachów Grotę Solną. Świeca zapachowa może stać się także piekną ozdobą pomieszczenia, a firma Bispol ma akurat całą plejadę świec ozdobnych w szkle – Mystical Garden, Floral Inspirations, Love, relaks, Letni poranek, Vintage, Oriental i wiele innych. Wystarczy dopasować świece do Twojego nastroju lub przestrzeni. Bispol to także różne kształty szkła oraz różne struktury, świeca matowa w szkle Home Sweet Home to nowoczesna i urocza ozdoba pomieszczenia, a świeca ozdobna trójkolorowa w szkle prążkowanym to ciekawy i niebanalny element. Możesz także wypróbować świece trójkolorowe i cieszyć się wielowymiarowym zapachem kawy, lawendy i wieloma innymi. Jeśli chcesz jednak coś bardziej eleganckiego wybierz świecę No 1, No 2 lub No 3 w pięknym, estetycznym opakowaniu, a całość możesz dopełnić dyfuzorami zapachowymi z tej samej serii.
Co jeszcze? Firma Bispol to także cała gama tzw. klasyków, czyli świec stołowych, stożkowych, podgrzewaczy klasycznych i zapachowych ( np. Lilac, Chocolate, Raspberry czy Orchid ), świec walców, świec wotywnych w różnych kolorach, świec bezzapachowych, codziennych czy świątecznych. Firma Bispol to także piękne znicze – klasyczne i nowoczesne, w dobrej cenie i o dobrej jakości.
Stawiamy na rozwój Polskich firm. Stawiamy na polską firmę Bispol.