Znicz Szklany Okrągły Żłobiony LUKS

5,50 zł
Dostępność:
35 produktów w magazynie
1 klient kupił niedawno ten produkt

♡ 25 punktów Candlove!
0.25 zł na następne zamówienie!

Ilość
W magazynie

Znicz w kształcie kuli polskiego producenta LUKS z niepowtarzalnym wzornictwem to idealne połączenie klasyki i nowoczesności. Ten elegancki znicz zawiera wkład wyprodukowany z białego jakościowego wosku, dzięki któremu znicz daje piękne światło. Ponadto wkład wypala się w całości nie odymiając szklanej obudowy. Znicz jest pięknie wykonany,  zgodnie z nowoczesnymi trendami posiada ozdobne tłoczenie na szkle i podstawce.  Dzięki geometrycznym kształtom szkła oraz fantazyjnym żłobieniom,  światło odbija się bardzo efektownie. Nie zapominając o przeznaczeniu zniczy marki LUKS, jest on jednak przede wszystkim klasyczny, a wraz z dodatkami w kolorze bladozłotym daje pożądany efekt.  Co jeszcze? To także znicz na każdą kieszeń!

Firma Luks już ponad 35 lat produkuje wysokiej jakości znicze oraz wkłady. Polska firma Luks to przede wszystkim solidna jakość wykonania, szeroki asortyment, zróżnicowana kolorystyka oraz bogate, ręczne zdobnictwo.  

Misją firmy Luks jest dostarczanie Klientom zniczy w wielu wariantach stylistycznych i cenowych, dopasowanych do ich zróżnicowanych potrzeb estetycznych i ekonomicznych. 

Fundamentem budowy naszej firmy Luks są uczciwość i rzetelność w kontaktach z naszymi Klientami, Partnerami oraz Pracownikami. 

W rozwoju firma Luks ma na uwadze także bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów oraz ochronę środowiska naturalnego. 

Firma Luks należy do programu Firma z Zasadami, Rzetelna Firma oraz jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów Świec i Zniczy.

72BT

Opis

Wielkość
Średnia
Średnica / bok
12cm
Wysokość
20cm

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password