Znicz Szklany Momentum złoty motyw Duży

11,99 zł
Dostępność:
12 produktów w magazynie

♡ 55 punktów Candlove!
0.55 zł na następne zamówienie!

Ilość
W magazynie

Znicz ze złotymi motywami i  pięknym zdobieniem w jego centralnej części, to produkt polskiej firmy LUKS. Znicz MOMENTUM to niepowtarzalne wzornictwo oraz idealne połączenie klasyki i nowoczesności. Znicz MOMENTUM zawiera wkład wyprodukowany z białego jakościowego wosku. Ponadto wkład wypala się w całości nie odymiając szklanej obudowy. Znicz jest pięknie wykonany, zgodnie z nowoczesnymi trendami posiada ozdobne tłoczenie na szkle i podstawce. Dzięki geometrycznym kształtom przeźroczystego szkła oraz fantazyjnym żłobieniom, światło odbija się bardzo efektownie. Nie zapominając o przeznaczeniu zniczy marki LUKS, jest on jednak przede wszystkim klasyczny, a wraz z dodatkami w kolorze bladozłotym daje pożądany efekt. 

Firma Luks już ponad 35 lat produkuje wysokiej jakości znicze oraz wkłady długopalące. Polska firma Luks to przede wszystkim solidna jakość wykonania, szeroki asortyment, zróżnicowana kolorystyka oraz bogate, ręczne zdobiennictwo.  

Misją firmy Luks jest dostarczanie Klientom zniczy w wielu wariantach stylistycznych i cenowych, dopasowanych do ich zróżnicowanych potrzeb estetycznych i ekonomicznych. 

Fundamentem budowy naszej firmy Luks są uczciwość i rzetelność w kontaktach z naszymi Klientami, Partnerami oraz Pracownikami. 

W rozwoju firma Luks ma na uwadze także bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów oraz ochronę środowiska naturalnego. 

Firma Luks należy do programu Firma z Zasadami, Rzetelna Firma oraz jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów Świec i Zniczy.

177B

Opis

Wielkość
Duża
Średnica / bok
14cm
Wysokość
31cm
Czas palenia
ok.45h

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password