Znicz Szklany GOLD złoty motyw Średni

6,49 zł
Dostępność:
14 produktów w magazynie

♡ 30 punktów Candlove!
0.3 zł na następne zamówienie!

Ilość
W magazynie

Nietuzinkowy znicz, ze złotym zdobieniem okalającym centralną część, polskiego producenta LUKS to niepowtarzalne wzornictwo oraz idealne połączenie klasyki i nowoczesności. Znicz GOLD zawiera wkład wyprodukowany z białego jakościowego wosku. Ponadto wkład wypala się w całości nie odymiając szklanej obudowy. Znicz jest pięknie wykonany,  zgodnie z nowoczesnymi trendami posiada ozdobne tłoczenie na szkle i podstawce.  Dzięki geometrycznym kształtom przeźroczystego szkła oraz fantazyjnym żłobieniom,  światło odbija się bardzo efektownie. Nie zapominając o przeznaczeniu zniczy marki LUKS, jest on jednak przede wszystkim klasyczny, a wraz z dodatkami w kolorze od bladozłotego do ciemnego daje pożądany efekt. Znicz został zaprojektowany tak, aby jak najbardziej uwidocznić palący się płomień.

Firma Luks już ponad 35 lat produkuje wysokiej jakości znicze oraz wkłady długopalące. Polska firma Luks to przede wszystkim solidna jakość wykonania, szeroki asortyment, zróżnicowana kolorystyka oraz bogate, ręczne zdobiennictwo.  

Misją firmy Luks jest dostarczanie Klientom zniczy w wielu wariantach stylistycznych i cenowych, dopasowanych do ich zróżnicowanych potrzeb estetycznych i ekonomicznych. 

Fundamentem budowy naszej firmy Luks są uczciwość i rzetelność w kontaktach z naszymi Klientami, Partnerami oraz Pracownikami. 

W rozwoju firma Luks ma na uwadze także bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów oraz ochronę środowiska naturalnego. 

Firma Luks należy do programu Firma z Zasadami, Rzetelna Firma oraz jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów Świec i Zniczy.

501C

Opis

Średnica / bok
11cm
Wysokość
24,5cm
Czas palenia
ok.30h

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password