Zamknij

Unikatowa Duża Lampa Kryształowa Ashleigh & Burwood Artist Collection Juras Fuchisia Zestaw

479,00 zł
Szybka wysyłka: 1 do 3 dni
Dostępność:
Tylko 2 w magazynie!

  • Paczkomaty Inpost - 11,99
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Szybko, sprawnie, bezpiecznie pakowane

Ilość
W magazynie

Poszukujesz czegoś wyjątkowego? Cenisz artystyczne szkło i ręcznie wykonane elementy?

Unikatowa duża Lampa Kryształowa  Ashleigh & Burwood Juras Fuchisia z jedynej w swoim rodzaju kolekcji artystycznej zaprojektowanej i wykonanej przez słynną brytyjską manufakturę  Andrew Sanders & David Wallace Glassmakers, specjalizującą się w produkcji szkła dmuchanego metodą ustną.  Lampa Kryształowa  Ashleigh & Burwood Juras Fuchisia jest wykonana ręcznie przy pomocy tradycyjnych technik produkcji szkła, zgodnie z najwyższymi standardami. Szkło lampy ma piękny, delikatny kolor fuksji, który następnie przechodzi w jaśniejsze tony, aż do przeźroczystego. Butelka ma charakterystyczne bąbelki, które wyglądają niczym kropelki wody, nadając lekkości.

Całość zwieńczona jest czarną, zdobną koroną. W zestawie wraz z lampą znajduje się aromatyczny olejek ( wkład ) z granatu o pojemności 250ml. Lampa  Juras Fuchisia i olejek zapakowane są w piękne, luksusowe, specjalnie zaprojektowane pudełko. 

Lampa Kryształowa  Ashleigh & Burwood Juras Fuchisia to świetny pomysł na luksus.

*Do Lamp Zapachowych Ashleigh & Burwood stosuje się wypełnienia wyłącznie firmy A&B o pojemnościach 250 ml i 500 ml, ewentualnie inne, ale dedykowane tylko i wyłącznie lampom katalitycznym.

CZYM JEST LAMPA ZAPACHOWA I JAK DZIAŁA? 

• Lampy działają na zasadzie katalitycznego spalania – gdy palnik zostanie podgrzany, uwalniający się aromat niszczy bakterie i niweluje nieprzyjemne zapachy. 

• Substancje zapachowe dedykowane lampom Ashleigh & Burwood to mieszanka naturalnych i identycznych z naturalnymi ekstraktów roślinnych, które mają aromat ekskluzywnych perfum.

• Aromaty zawierają alkohol izopropylowy ( stosowany do dezynfekcji ), wodę destylowaną oraz kompozycję zapachową.

• Lampy Ashleigh & Burwood były testowane przez Independent Laboratory Research, które potwierdziło iż lampy pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i nieprzyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.

– Bakterie E. coli? 99% zniszczonych po 3 godzinach!

– Roztocza? 99% wyeliminowanych po 90 minutach!

– Zarodniki pleśni? 3 godziny i nie ma śladu po 99,9% z nich!

– Dym tytoniowy? Na jego pożegnanie wystarczy zaledwie pół godziny.

PFLA05

Opis

Wielkość
Duża
Wysokość
17cm
Pojemność
ok 400ml

Powiązane Produkty

(Jest 8 innych produktów w tej samej kategorii)