Brelok zapachowy Zawieszka Teck & Tonka ESTEBAN Paris

45,99 zł
Szybka wysyłka: 1 do 3 dni
1 klient kupił niedawno ten produkt
Tylko 3 w magazynie!
Dostępność:

  • Paczkomaty Inpost - 11,99
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Szybko, sprawnie, bezpiecznie pakowane

Ilość
W magazynie

Nie masz pomysłu na upominek dla bliskiej osoby? Masz ochotę na jakiś ładny gadżet? Perfumowany brelok-talizman Teck & Tonka gri gri francuskiej firmy ESTEBAN to jakość i niebanalny wybór. Brelok Teck & Tonka jest złożony z dwóch części ceramicznych i drewnianej kuleczki, a jego całkowita długość to około 20cm. Świetnie nadaje się jako pomysłowa zawieszka zapachowa do samochodu, zapach do szafy, zapach w pokoju lub zapachowa zawieszka przy kluczach. Możesz jej użyć jak chcesz! Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Brelok gri gri jest wykonany ręcznie dlatego tak świetnie wygląda. Gdy straci swój oryginalny zapach można skropić drewnianą część olejkiem eterycznym żeby znowu cieszyć się zapachem.

Brelok zapachowy Teck & Tonka to smakowity delikatny korzenno-drzewny zapach

Nie masz pomysłu na upominek dla bliskiej osoby? Masz ochotę na jakiś ładny gadżet? Perfumowany brelok-talizman Teck & Tonka gri gri francuskiej firmy ESTEBAN to jakość i niebanalny wybór. Brelok Teck & Tonka jest złożony z części ceramicznej i drewnianej kuleczki, a jego całkowita długość to około 20cm. Świetnie nadaje się jako pomysłowa zawieszka zapachowa do samochodu, zapach do szafy, zapach w pokoju lub zapachowa zawieszka przy kluczach. Możesz jej użyć jak chcesz! Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Brelok gri gri jest wykonany ręcznie dlatego tak świetnie wygląda. Gdy straci swój oryginalny zapach można skropić drewnianą część olejkiem eterycznym żeby znowu cieszyć się zapachem.

A jaki jest oryginalny zapach breloka Teck & Tonka? To smakowity delikatny korzenno-drzewny zapach  stworzony na bazie naturalnych olejków eterycznych.

Nuty górne: gałka muszkatołowa, cynamon, goździk

Nuty środkowe: drzewo sandałowe, paczuli

Nuty dolne: ambra, bób tonka

3660963075506

Powiązane Produkty

(Jest 8 innych produktów w tej samej kategorii)