Wkład do zniczy parafinowy Bolsius 4D szeroki 96h 1szt

Wkład do zniczy parafinowy Bolsius 4D szeroki 96h 1szt

7,60 zł

6.18 netto

Szybka wysyłka w 24h
Dostępność:
9999 produktów w magazynie
Ilość
W magazynie

Kupując ten produkt otrzymasz 0.35 zł na następne zamówienie dzięki programowi lojalnościowemu Candlove!

Znakiem rozpoznawczym wkładów producenta Bolsius jest długi czas palenia, równy i jasny płomień ognia oraz czystość wypalania się. Dzieje się tak dlatego, że wkłady Bolsius są wykonane z granulatu o doskonałym składzie. Istotną cechą tego wyrobu jest także estetyka wykonania, charakteryzują się one przyjemną dla oka linią i solidnością wykonania.

Wkłady do zniczy Bolsius pozwalają symbolicznie uczcić pamięć o zmarłych. Produkty z tej kategorii charakteryzują się bardzo długim czasem palenia, przez co sprawdzą się nie tylko na Wszystkich Świętych i Zaduszki, ale również we wszystkich innych okolicznościach oraz porach roku. To piękny gest, dzięki któremu można zaznaczyć, że pamięć o tych, którzy odeszli, nie wygasa. Pomogą w tym wysokiej jakości znicze i wkłady Bolsius.

Mając na uwadze państwa dobro i dobre wypalanie wkładów, przy ponownym odpalaniu proszę zachować ostrożność i nie spowodować utrącenia końcówki zwęglonego knota, gdyż to spowoduje niepoprawne spalanie, lub jego niemożność. Narazi to Państwa na straty, spowoduje wypalony tylko środek, lub knot będzie się zalewał i gasił.
121198503

Opis

Producent
Bolsius
Kolor
Biały
Zapach
Bezzapachowy
Ilość sztuk
1
Czas palenia
ok. 4 dni (96 godzin)
Waga
ok. 300g
Wymiary
150x70mm (wysokość x szerokość)
Kraj produkcji
Polska
Sezon
Całoroczny

Mogą Ci się również spodobać

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password