Kategoria: Wazony

Szklany Wazon Serenite Mondex 13x28 cm

75,84 zł

375 ♡

Wazon z kolekcji Serenite marki Mondex to produkt wykonany z grubego, przeźroczystego szkła ze złotym zdobieniem u nasady. Posiada ciekawy, nieregularny, geometryczny kształt, który jest jednocześnie uniwersalny – wkomponuje się w przeróżne przestrzenie. Wazon Serenite jest jednocześnie klasyczny i nowoczesny. Kwiaty w wazonie Mondexu prezentują się pięknie! Stwórz swój ulubiony bukiet i zaprezentuj go w wazonie Serenite –  efekt Cię oczaruje!

Wazon Ceramiczny Cactus Gold Mondex 12x12x22cm

45,99 zł

225 ♡

Wazon Cactus Gold marki Mondex jest to produkt w złotym kolorze, z efektowną fakturą i kształtem przypominającym kaktusa, wykonany z jakościowej ceramiki. Jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Cactus Gold jest wazonem uniwersalnym, pasującym do różnych okazji oraz wnętrz. Świetny pomysł na prezent.

Wazon Ceramiczny Cactus Silver Mondex 12x12x22cm

45,99 zł

225 ♡

Wazon Cactus Silver marki Mondex jest to produkt w srebrnym kolorze, z efektowną fakturą i kształtem przypominającym kaktusa, wykonany z jakościowej ceramiki. Jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Cactus Silver jest wazonem uniwersalnym, pasującym do różnych okazji oraz wnętrz. Świetny pomysł na prezent.

Wazon Ceramiczny Ivonne Silver Mondex 10x10x24,5cm

37,99 zł

185 ♡

Wazon Ivonne Silver marki Mondex jest to produkt w srebrnym kolorze, z efektowną, pofalowaną fakturą, wykonany z jakościowej ceramiki. Jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Ivonne Silver jest wazonem uniwersalnym, pasującym do różnych okazji oraz wnętrz.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password