Wkład Płyn do Lampy Zapachowej Ashleigh & Burwood Relaxation Relaks 500ml

65,99 zł
Szybka wysyłka: 1 do 3 dni
Dostępność:
9 produktów w magazynie
1 klient kupił niedawno ten produkt

♡ 325 punktów Candlove!
3.25 zł na następne zamówienie!

Ilość
W magazynie

Niezbędnym elementem wyjątkowych lamp zapachowych brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood są płyny ( wkłady ) zapachowe stworzone ze starannie dobranych, naturalnych mieszanek zapachowych. 

Wkład ( płyn ) zapachowy Ashleigh & Burwood Relaxation to chwila relaksu o każdej porze dnia, tylko dla Ciebie. Otul zmysły uspokajającymi aromatami dzikiej lawendy i szałwii z odrobiną delikatnego geranium.

Aromat Relaxation otula całą przestrzeń i tworzy niepowtarzalny klimat na długie godziny. Idealny na każdą okazję i do każdej przestrzeni.

A teraz wkład ( płyn ) zapachowy Ashleigh & Burwood Relaxation w jeszcze większym opakowaniu - aż 500ml! Uwolnij napięcie i stres icCiesz się zapachem jeszcze dłużej!

*Do Lamp Zapachowych Ashleigh & Burwood stosuje się wypełnienia wyłącznie firmy A&B o pojemnościach 250 ml i 500 ml, ewentualnie inne, ale dedykowane tylko i wyłącznie lampom katalitycznym.

CZYM JEST LAMPA ZAPACHOWA I JAK DZIAŁA? 

• Lampy działają na zasadzie katalitycznego spalania – gdy palnik zostanie podgrzany, uwalniający się aromat niszczy bakterie i niweluje nieprzyjemne zapachy. 

• Substancje zapachowe dedykowane lampom Ashleigh & Burwood to mieszanka naturalnych i identycznych z naturalnymi ekstraktów roślinnych, które mają aromat ekskluzywnych perfum.

• Aromaty zawierają alkohol izopropylowy ( stosowany do dezynfekcji ), wodę destylowaną oraz kompozycję zapachową.

• Lampy Ashleigh & Burwood były testowane przez Independent Laboratory Research, które potwierdziło iż lampy pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i nieprzyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.

– Bakterie E. coli? 99% zniszczonych po 3 godzinach!

– Roztocza? 99% wyeliminowanych po 90 minutach!

– Zarodniki pleśni? 3 godziny i nie ma śladu po 99,9% z nich!

– Dym tytoniowy? Na jego pożegnanie wystarczy zaledwie pół godziny.

PFL950

Opis

Pojemność
500ml

Mogą Ci się również spodobać

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password