Wkład Płyn do Lampy Zapachowej Ashleigh & Burwood Japanese Orchid 500ml

  65,99 zł
  Szybka wysyłka: 1 do 3 dni
  Dostępność:
  Tylko 4 w magazynie!

  ♡ 325 punktów Candlove!
  3.25 zł na następne zamówienie!

  Ilość
  W magazynie

  Niezbędnym elementem wyjątkowych lamp zapachowych brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood są płyny ( wkłady ) zapachowe stworzone ze starannie dobranych, naturalnych mieszanek zapachowych. 

  Wkład ( płyn ) zapachowy Ashleigh & Burwood Japanese Orchid to zaskakujący zapach egzotycznej orchidei nasyconej słodko pomarańczowym i zielonym neroli.  Całość dopełniają aksamitne nuty bursztynu, piżma i wanilii. Aromat Japanese Orchid otula całą przestrzeń i tworzy niepowtarzalny klimat na długie godziny. Idealny na każdą okazję i do każdej przestrzeni.

  Do Lamp Zapachowych Ashleigh&Burwood stosuje się wypełnienia (wkłady) wyłącznie firmy A&B o pojemnościach 250 ml i 500 ml, ewentualnie inne, ale dedykowane tylko i wyłącznie lampom katalitycznym.

  *Do Lamp Zapachowych Ashleigh&Burwood stosuje się wypełnienia wyłącznie firmy A&B o pojemnościach 250 ml i 500 ml, ewentualnie inne, ale dedykowane tylko i wyłącznie lampom katalitycznym.

  CZYM JEST LAMPA ZAPACHOWA I JAK DZIAŁA? 

  • Lampy działają na zasadzie katalitycznego spalania – gdy palnik zostanie podgrzany, uwalniający się aromat niszczy bakterie i niweluje nieprzyjemne zapachy. 

  • Substancje zapachowe dedykowane lampom Ashleigh & Burwood to mieszanka naturalnych i identycznych z naturalnymi ekstraktów roślinnych, które mają aromat ekskluzywnych perfum.

  • Aromaty zawierają alkohol izopropylowy ( stosowany do dezynfekcji ), wodę destylowaną oraz kompozycję zapachową.

  • Lampy Ashleigh & Burwood były testowane przez Independent Laboratory Research, które potwierdziło iż lampy pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i nieprzyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.

  – Bakterie E. coli? 99% zniszczonych po 3 godzinach!

  – Roztocza? 99% wyeliminowanych po 90 minutach!

  – Zarodniki pleśni? 3 godziny i nie ma śladu po 99,9% z nich!

  – Dym tytoniowy? Na jego pożegnanie wystarczy zaledwie pół godziny.

  PFL1026

  Opis

  Pojemność
  500ml

  Register

  New Account Register

  Already have an account?
  Log in instead Lub Reset password