Wkład Płyn do Lampy Zapachowej Ashleigh & Burwood Garden Mint 500ml Mięta

65,99 zł
Szybka wysyłka: 1 do 3 dni
Dostępność:
Tylko 6 w magazynie!
3 klientów kupiło niedawno ten produkt

♡ 325 punktów Candlove!
3.25 zł na następne zamówienie!

Ilość
W magazynie

Niezbędnym elementem wyjątkowych lamp zapachowych brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood są płyny ( wkłady ) zapachowe stworzone ze starannie dobranych, naturalnych mieszanek zapachowych. 

Wkład zapachowy Ashleigh & Burwood Garden Mint (Mięta) to orzeźwiający i świeży zapach, który oczyści i odpręży umysł, doda Tobie witalności i energii a jednocześnie uspokoi i otuli pięknym aromatem skąpanego w słońcu tradycyjnego wiejskiego ogrodu. Świeżo zerwana mięta nasycona soczystą symfonią zielonych i czerwonych jabłek, smakowitych owoców i słonecznego bursztynu. 

Ekscytujący aromat Ashleigh & Burwood Garden Mint  (Mięta) tworzy niepowtarzalny klimat na długie godziny. Idealny na każdą okazję i do każdej przestrzeni.

*Do Lamp Zapachowych  Ashleigh&Burwood stosuje się wypełnienia wyłącznie firmy A&B o pojemnościach   250 ml i 500 ml, ewentualnie inne, ale dedykowane tylko i wyłącznie lampom katalitycznym.

CZYM JEST LAMPA ZAPACHOWA I JAK DZIAŁA? 

• Lampy działają na zasadzie katalitycznego spalania – gdy palnik zostanie podgrzany, uwalniający się aromat niszczy bakterie i niweluje nieprzyjemne zapachy. 

• Substancje zapachowe dedykowane lampom Ashleigh & Burwood to mieszanka naturalnych i identycznych z naturalnymi ekstraktów roślinnych, które mają aromat ekskluzywnych perfum.

• Aromaty zawierają alkohol izopropylowy ( stosowany do dezynfekcji ), wodę destylowaną oraz kompozycję zapachową.

• Lampy Ashleigh & Burwood były testowane przez Independent Laboratory Research, które potwierdziło iż lampy pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i nieprzyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.

– Bakterie E. coli? 99% zniszczonych po 3 godzinach!

– Roztocza? 99% wyeliminowanych po 90 minutach!

– Zarodniki pleśni? 3 godziny i nie ma śladu po 99,9% z nich!

– Dym tytoniowy? Na jego pożegnanie wystarczy zaledwie pół godziny.

PFL1217

Opis

Pojemność
500ml

Mogą Ci się również spodobać

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password