Wkład Płyn do Lampy Zapachowej Ashleigh & Burwood Garden Mint 500ml Mięta

65,99 zł
Szybka wysyłka: 1 do 3 dni
2 klientów kupiło niedawno ten produkt
Tylko 3 w magazynie!
Dostępność:

  • Paczkomaty Inpost - 11,99
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Szybko, sprawnie, bezpiecznie pakowane

Ilość
W magazynie

Niezbędnym elementem wyjątkowych lamp zapachowych brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood są płyny ( wkłady ) zapachowe stworzone ze starannie dobranych, naturalnych mieszanek zapachowych. 

Wkład zapachowy Ashleigh & Burwood Garden Mint (Mięta) to orzeźwiający i świeży zapach, który oczyści i odpręży umysł, doda Tobie witalności i energii a jednocześnie uspokoi i otuli pięknym aromatem skąpanego w słońcu tradycyjnego wiejskiego ogrodu. Świeżo zerwana mięta nasycona soczystą symfonią zielonych i czerwonych jabłek, smakowitych owoców i słonecznego bursztynu. 

Ekscytujący aromat Ashleigh & Burwood Garden Mint  (Mięta) tworzy niepowtarzalny klimat na długie godziny. Idealny na każdą okazję i do każdej przestrzeni.

*Do Lamp Zapachowych  Ashleigh&Burwood stosuje się wypełnienia wyłącznie firmy A&B o pojemnościach   250 ml i 500 ml, ewentualnie inne, ale dedykowane tylko i wyłącznie lampom katalitycznym.

CZYM JEST LAMPA ZAPACHOWA I JAK DZIAŁA? 

• Lampy działają na zasadzie katalitycznego spalania – gdy palnik zostanie podgrzany, uwalniający się aromat niszczy bakterie i niweluje nieprzyjemne zapachy. 

• Substancje zapachowe dedykowane lampom Ashleigh & Burwood to mieszanka naturalnych i identycznych z naturalnymi ekstraktów roślinnych, które mają aromat ekskluzywnych perfum.

• Aromaty zawierają alkohol izopropylowy ( stosowany do dezynfekcji ), wodę destylowaną oraz kompozycję zapachową.

• Lampy Ashleigh & Burwood były testowane przez Independent Laboratory Research, które potwierdziło iż lampy pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i nieprzyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.

– Bakterie E. coli? 99% zniszczonych po 3 godzinach!

– Roztocza? 99% wyeliminowanych po 90 minutach!

– Zarodniki pleśni? 3 godziny i nie ma śladu po 99,9% z nich!

– Dym tytoniowy? Na jego pożegnanie wystarczy zaledwie pół godziny.

PFL1217

Opis

Pojemność
500ml

Powiązane Produkty

(Jest 8 innych produktów w tej samej kategorii)