Wkład Płyn do Lampy Zapachowej Ashleigh & Burwood Enchanted Forest

35,99 zł
Szybka wysyłka: 1 do 3 dni
Dostępność:
Tylko 4 w magazynie!
4 klientów kupiło niedawno ten produkt

♡ 175 punktów Candlove!
1.75 zł na następne zamówienie!

Ilość
W magazynie

Niezbędnym elementem wyjątkowych lamp zapachowych brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood są płyny ( wkłady ) zapachowe stworzone ze starannie dobranych, naturalnych mieszanek zapachowych. 

Wkład ( płyn ) zapachowy Ashleigh & Burwood Enchanted Forest to zaskakujący zapach zaczarowanego lasu z uroczą leśną polaną. Nuty lawendy i liści eukaliptusa wtapiają się w serce wetywerii, drewna irysa i przypraw, a następnie wzmocnione są obfitą bazą z bobu tonka, bursztynu i mchu.

Aromat Enchanted Forest otula całą przestrzeń i tworzy niepowtarzalny klimat na długie godziny. Idealny na każdą okazję!

*Do Lamp Zapachowych Ashleigh&Burwood stosuje się wypełnienia wyłącznie firmy A&B o pojemnościach 250 ml i 500 ml, ewentualnie inne, ale dedykowane tylko i wyłącznie lampom katalitycznym.

CZYM JEST LAMPA ZAPACHOWA I JAK DZIAŁA? 

• Lampy działają na zasadzie katalitycznego spalania – gdy palnik zostanie podgrzany, uwalniający się aromat niszczy bakterie i niweluje nieprzyjemne zapachy. 

• Substancje zapachowe dedykowane lampom Ashleigh & Burwood to mieszanka naturalnych i identycznych z naturalnymi ekstraktów roślinnych, które mają aromat ekskluzywnych perfum.

• Aromaty zawierają alkohol izopropylowy ( stosowany do dezynfekcji ), wodę destylowaną oraz kompozycję zapachową.

• Lampy Ashleigh & Burwood były testowane przez Independent Laboratory Research, które potwierdziło iż lampy pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i nieprzyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.

– Bakterie E. coli? 99% zniszczonych po 3 godzinach!

– Roztocza? 99% wyeliminowanych po 90 minutach!

– Zarodniki pleśni? 3 godziny i nie ma śladu po 99,9% z nich!

– Dym tytoniowy? Na jego pożegnanie wystarczy zaledwie pół godziny.

PFL1125

Opis

Pojemność
250ml

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password