Wkład zapachowy Goa ECLATS D'AGRUMES (Cytrynowe Chipsy) 250 ml

42,99 zł
Wysyłka: 2 do 3 dni
Tylko 3 w magazynie!
Dostępność:

Niezbędnym elementem eleganckich i wyjątkowych dyfuzorów francuskiej marki GOA są wkłady (płyny) zapachowe stworzone ze starannie dobranych składników. 

Wkład zapachowy Goa ECLATS D'AGRUMES (Cytrynowe Chipsy)  to oryginalna, pobudzająca i jednocześnie zachwycająca kompozycja zapachowa. Wyczuwalne nuty owocowo-kwiatowe pogłębione są ciepłem i subtelnością bursztynu. Aromat lekki, świeży i orzeźwiający. Idealny dla osób ceniących luksus i ponadczasową elegancję. 

Dzięki wkładom GOA nie musisz kupować nowego dyfuzora. Wystarczy wlać do karafki płyn i cieszyć się ulubionym zapachem albo wypróbować zupełnie nowy aromat. Zmieniaj zapachy i znajdź ten jedyny i niepowtarzalny, który podbije Twoje serce! Pozwól sobie na wspaniałe doznania nawet przez kilka miesięcy!

Ilość
W magazynie

Wkład zapachowy   Goa ECL ATS D'AGRUMES (Cytrynowe Chipsy) stworzy niepowtarzalny klimat nawet na kilka miesięcy. Idealny na każdą okazję i do każdej przestrzeni. 

Nuty zapachowe: Grejpfrut / Bergamotka / Cytryna / Kwiat pomarańczy / Szampan / Bursztyn

• Marka GOA to kilkadziesiąt fantastycznych zapachów do wyboru i gwarancja intensywnych aromatów – 20% perfum i 80% alkoholu w każdym wkładzie zapachowym.

• Dyfuzory działają oczywiście na zasadzie dyfuzji – patyczki lub kwiaty z tapioki nasiąkają płynnymi perfumami, po czym zapach paruje pod wpływem ciepła z otoczenia.

• W ofercie dostępnych jest kilka rodzajów karafek (m. in. porcelanowe i szklane) oraz nośników zapachu (rattanowe patyczki lub kwiaty z tapioki).

• Intensywność zapachu reguluje się za pomocą ilości patyczków. Zasada jest prosta – im więcej patyczków w karafce z perfumami, tym mocniejszy zapach. Patyczki można także co kilka tygodni obrócić, a co kilka miesięcy warto je wymienić.

• Trwałość? Trwałość i cena dyfuzora zależą przede wszystkim od jakości kompozycji zapachowej i samych patyczków. W przypadku marki Goa możemy liczyć nawet na 3 miesiące wybranego zapachu przy zastosowaniu klasycznej kompozycji o pojemności 200 ml i 9 miesięcy w przypadku linii Absolu Goa.

GOA43
3 Przedmioty

Opis

Pojemność
250 ml

Powiązane Produkty

(Jest 8 innych produktów w tej samej kategorii)