Wkład Płyn do lampy zapachowej Ashleigh & Burwood Tea Rose 500ml Róża

62,99 zł
Wysyłka: 2 do 3 dni
1 klient kupił niedawno ten produkt
Ostatnia sztuka!
Dostępność:

Błyskawiczna wysyłka: Paczkomaty Inpost - 11,99

Ilość
W magazynie

Niezbędnym elementem wyjątkowych lamp zapachowych brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood są płyny ( wkłady ) zapachowe stworzone ze starannie dobranych, naturalnych mieszanek zapachowych. 

Wkład zapachowy Ashleigh & Burwood Tea Rose to połączenie delikatnych, aksamitnych róż z uwodzicielską lilią i hiacyntem. Aromat Tea Rose otula całą przestrzeń i tworzy niepowtarzalny klimat na długie godziny. Idealny zapach dla wielbicieli kwiatowych aromatów.

Do Lamp Zapachowych Ashleigh&Burwood stosuje się wypełnienia (wkłady) wyłącznie firmy A&B o pojemnościach 250 ml i 500 ml, ewentualnie inne, ale dedykowane tylko i wyłącznie lampom katalitycznym.

CZYM JEST LAMPA ZAPACHOWA I JAK DZIAŁA? 

• Lampy działają na zasadzie katalitycznego spalania – gdy palnik zostanie podgrzany, uwalniający się aromat niszczy bakterie i niweluje nieprzyjemne zapachy. 

• Substancje zapachowe dedykowane lampom Ashleigh & Burwood to mieszanka naturalnych i identycznych z naturalnymi ekstraktów roślinnych, które mają aromat ekskluzywnych perfum.

• Aromaty zawierają alkohol izopropylowy ( stosowany do dezynfekcji ), wodę destylowaną oraz kompozycję zapachową.

• Lampy Ashleigh & Burwood były testowane przez Independent Laboratory Research, które potwierdziło iż lampy pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i nieprzyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.

– Bakterie E. coli? 99% zniszczonych po 3 godzinach!

– Roztocza? 99% wyeliminowanych po 90 minutach!

– Zarodniki pleśni? 3 godziny i nie ma śladu po 99,9% z nich!

– Dym tytoniowy? Na jego pożegnanie wystarczy zaledwie pół godziny.

PFL1221
1 Przedmiot

Opis

Pojemność
500ml

Powiązane Produkty

(Jest 8 innych produktów w tej samej kategorii)