Wkład zapachowy do dyfuzora Goa Divine BOIS D'AGRUMES (Drzewo Cytrusowe) 200 ml

36,99 zł
3 klientów kupiło niedawno ten produkt
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Dostępność:Brak w magazynie

Błyskawiczna wysyłka: Paczkomaty Inpost - 11,99

Ilość
Obecnie brak na stanie

Niezbędnym elementem eleganckich i wyjątkowych dyfuzorów francuskiej marki GOA są wkłady (płyny) zapachowe stworzone ze starannie dobranych składników.

Wkład zapachowy Goa Drzewo Cytrusowe to magnetyczny i ponadczasowy aromat. Nuty zielonych cytrusów łączą się z kwiatowymi nutami a całą kompozycję ociepla miękki drzewny aromat. Zapach orzeźwia i jednocześnie otula. Goa Drzewo Cytrusowe to wcielenie francuskiego szyku i elegancji. Idealny na każdą okazję i do każdej przestrzeni.

Dzięki wkładom GOA nie musisz kupować nowego dyfuzora. Wystarczy wlać do karafki płyn i cieszyć się ulubionym zapachem albo wypróbować zupełnie nowy aromat. Zmieniaj zapachy i znajdź ten jedyny i niepowtarzalny, który podbije Twoje serce! Pozwól sobie na wspaniałe doznania nawet przez kilka miesięcy!

Wkład zapachowy  Goa Drzewo Cytrusowe stworzy niepowtarzalny klimat nawet na kilka miesięcy. Idealny na każdą okazję i do każdej przestrzeni. 

Nuta głowy: Zielone cytrusy

Nuta serca: Białe kwiaty

Nuta głębi: Drewno

Rodzina zapachowy: kwiatowo-owocowy aromat

• Marka GOA to kilkadziesiąt fantastycznych zapachów do wyboru i gwarancja intensywnych aromatów – 20% perfum i 80% alkoholu w każdym wkładzie zapachowym.

• Dyfuzory działają oczywiście na zasadzie dyfuzji – patyczki lub kwiaty z tapioki nasiąkają płynnymi perfumami, po czym zapach paruje pod wpływem ciepła z otoczenia.

• W ofercie dostępnych jest kilka rodzajów karafek (m. in. porcelanowe i szklane) oraz nośników zapachu (rattanowe patyczki lub kwiaty z tapioki).

• Intensywność zapachu reguluje się za pomocą ilości patyczków. Zasada jest prosta – im więcej patyczków w karafce z perfumami, tym mocniejszy zapach. Patyczki można także co kilka tygodni obrócić, a co kilka miesięcy warto je wymienić.

• Trwałość? Trwałość i cena dyfuzora zależą przede wszystkim od jakości kompozycji zapachowej i samych patyczków. W przypadku marki Goa możemy liczyć nawet na 3 miesiące wybranego zapachu przy zastosowaniu klasycznej kompozycji o pojemności 200 ml i 9 miesięcy w przypadku linii Absolu Goa.

GOA15

Opis

Pojemność
200 ml

Powiązane Produkty

(Jest 8 innych produktów w tej samej kategorii)