DW Home Lavender Chamomile Świeca zapachowa XXL | Lawenda, Rumianek

149,00 zł
Wysyłka: 2 do 3 dni
Ostatnia sztuka!
Dostępność:

Świeca zapachowa LAVENDER CHAMOMILE marki DW HOME jest ekskluzywną świecą z zalewanego ręcznie wosku o głębokim, bogatym zapachu.
Po odpaleniu jej dwóch(!) bawełnianych knotów wnętrze Twojego domu wypełni się niesamowitym lawendowo-rumiankowym zapachem.

DW HOME to jakość sama w sobie!

LAVENDER CHAMOMILE to aromatyczna świeca w szkle, której zapach powstał specjalnie po to, by wprowadzić do Twojego domu relaksującą, odświeżającą atmosferę. Zanurz się w luksusie, pozwól sobie na odprężenie!

Nuty: lawenda, rumianek, bergamotka, dzikie piżmo  Ilość
W magazynie

Amerykańska marka DW Home założona w 1996 roku stała się absolutnym liderem na rynku światowym w zakresie wyrobów świecarskich. Wyróżniają się jakością, która nie ma sobie równych. 

Mamy niezwykłą przyjemność wprowadzać produkty tej marki na rynek polski!

Firma DW Home nie tylko wyprzedza wszystkich konkurentów, ale także wyznacza nowe standardy w projektowaniu świec. DW Home to globalny producent, który dostosowuje linie produktów do dowolnej specyfikacji wraz z szybkim wprowadzeniem koncepcji na rynek. Dostosowuje tempo do dzisiejszych czasów a amerykańskie zespoły projektowe tworzą najbardziej innowacyjne i unikalne produkty. DW Home z dumą korzysta z opracowanych w Stanach Zjednoczonych zapachów i formuł woskowych, które zapewniają najwyższą jakość.

DW Home to firma z misją tworzenia stylowych i pięknie wyglądających dekoracji domowych, które zadowolą wszystkich konsumentów. Świece są ręcznie napełniane, pachną pięknie, ekskluzywnie i długo.

DW8034n
1 Przedmiot

Opis

Wielkość
XXL
Kolor
Fioletowy
Zapach
Lawendowy
Wysokość
15 cm
Czas palenia
do 90 h
Waga
743 g
Średnica
12 cm

Powiązane Produkty

(Jest 8 innych produktów w tej samej kategorii)