Millefiori Softener Płyn zmiękczający do tkanin Jounquille Żonkile

49,99 zł
Wysyłka: 2 do 3 dni
1 klient kupił niedawno ten produkt
Tylko 2 w magazynie!
Dostępność:

Błyskawiczna wysyłka: Paczkomaty Inpost - 11,99

Ilość
W magazynie

Miękkie pranie o luksusowym, długotrwałym zapachu? Oczywiście! Ale tylko z Millefiori Laundry Softener. Płyn zmiękczający do prania Millefiori Jounquille jest delikatny, długotrwały i pachnie niczym ekskluzywne perfumy. Nadaje praniu niezwykłej miękkości i zapewnia wyjątkowy komfort. Millefiori Jounquille to to mieszanka zapachowa drewna, irysa, żonkili, zielonego jabłka i mielonej kawy. 

Zapach płynu jest luksusowy, uwodzicielski i bardzo trwały, a przy tym nie jest ostry i chemiczny, co jest charakterystyczne dla wielu płynów zmiękczających. Detergent ma elegancką, plastikową butelkę, która wyposażona jest w estetyczny, ceramiczny kubek dozujący, który możesz używać przez lata! Millefiori Laundry Softener Jounquille to zmysłowy zapach, włoska marka i piękny wygląd. 

Pojemność: 1000ml

Firma Millefori Milano powstała na początku lat 90-tych we Włoszech i specjalizowała się tylko w produkcji świec zapachowych. Z biegiem lat marka wprowadziła również dyfuzory zapachowe, spraye do pomieszczeń, płyny do zmiękczania i prania tkanin, odświeżacze i kosmetyki do aut. Obecnie Millefiori Milano jest jedną z głównych marek, specjalizującą się w produkcji naturalnych zapachów. Głównym zadaniem producentów tej marki jest stworzenie wyjątkowych i niepowtarzalnych zapachów prezentowanych w gustownych opakowaniach. Millefiori Milano to luksusowa marka.


M85
2 Przedmioty

Opis

Pojemność
1000ml

Powiązane Produkty

(Jest 3 innych produktów w tej samej kategorii)