Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood Never Forget Duża

199,00 zł
Szybka wysyłka: 1 do 3 dni
Dostępność:
Tylko 3 w magazynie!

♡ 995 punktów Candlove!
9.95 zł na następne zamówienie!

Ilość
W magazynie

Lampa Zapachowa Katalityczna Never Forget brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood to urocza ozdoba do każdej przestrzeni. Jest to duża, biała lampa o pojemności do 400 ml z prostym, minimalistycznym wzorem.

Never Forget posiada nienachalny design, jest przy tym niebanalna. Jest to model lampy zapachowej idealnie nadający się na prezent dla bliskiej osoby.

Lampa katalityczna oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i niszczy bakterie. Dzięki mieszance naturalnych (i zdrowych!) olejków, zawartych w płynach dedykowanych lampom Ashleigh & Burwood, pozostawia luksusowy zapach najbardziej wyrafinowanych perfum.

Lampa zapachowa Ashleigh & Burwood wzbudza zachwyt i oczarowuje!

Artystyczne projekty, pomysłowe wykończenia, piękne opakowania. Idealne na prezent!

*Do Lamp Zapachowych Ashleigh&Burwood stosuje się wypełnienia wyłącznie firmy A&B o pojemnościach 250 ml, 500 ml, 1000ml, ewentualnie inne, ale dedykowane tylko i wyłącznie lampom katalitycznym.

CZYM JEST LAMPA ZAPACHOWA I JAK DZIAŁA? 

• Lampy działają na zasadzie katalitycznego spalania – gdy palnik zostanie podgrzany, uwalniający się aromat niszczy bakterie i niweluje nieprzyjemne zapachy. 

• Substancje zapachowe dedykowane lampom Ashleigh & Burwood to mieszanka naturalnych i identycznych z naturalnymi ekstraktów roślinnych, które mają aromat ekskluzywnych perfum.

• Aromaty zawierają alkohol izopropylowy ( stosowany do dezynfekcji ), wodę destylowaną oraz kompozycję zapachową.

• Lampy Ashleigh & Burwood były testowane przez Independent Laboratory Research, które potwierdziło iż lampy pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i nieprzyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.

– Bakterie E. coli? 99% zniszczonych po 3 godzinach!

– Roztocza? 99% wyeliminowanych po 90 minutach!

– Zarodniki pleśni? 3 godziny i nie ma śladu po 99,9% z nich!

– Dym tytoniowy? Na jego pożegnanie wystarczy zaledwie pół godziny.

JAK KORZYSTAĆ Z LAMPY ZAPACHOWEJ? 

1. Postaw lampę na powierzchni odpornej na zaplamienie i wysokie temperatury. Zdejmij gasidło i kamień katalityczny (połączony) z knotem. Przy użyciu lejka wypełnij lampę wybranym wkładem zapachowym dedykowanym lampom katalitycznym do 2/3 objętości (musi pozostać wolna przestrzeń pomiędzy szyjką butelki a powierzchnią płynu). Pamiętaj: uważaj, by olejek się nie przelał, a jeśli tak się stało, wytrzyj wszystko do sucha nim przystąpisz do użycia lampy.

2. Umieść kamień z knotem ponownie w lampie, nałóż gasidło i pozostaw na lampie przez 20-30 minut (jeśli kamień będzie przykryty, zapach nie wyparuje), by umożliwić nasiąknięcie knota wybraną kompozycją zapachową.

3. Zdejmij gasidło, upewnij się, że kamień katalityczny jest prawidłowo osadzony i podpal go. Uwaga: nigdy nie dotykaj i nie wyjmuj kamienia, gdy jest popalony i nie zostawiaj płonącej lampy bez nadzoru, gdyż wysokość płomienia może sięgnąć nawet 15 cm!

4. Po upływie 3-4 minut zdmuchnij płomień (nigdy nie nakrywaj płonącego kamienia gasidłem lub ozdobną nakładką!). W tym momencie lampa rozpoczyna proces oczyszczania powietrza i nasycania go wybranym aromatem. Lampy używaj maksymalnie 30 minut w pomieszczeniu 16m2.

5. Kamień pozostaje gorący (również bez płomienia) przez cały proces uwalniania zapachu, czyli pobierania olejku przez knot. Dlatego, gdy lampa pracuje, nie przestawiaj jej ani nie dotykaj kamienia. Zabezpiecz go przykrywając ozdobną nakładką.

6. Aby zatrzymać proces wydzielania zapachu, zdejmij ozdobną nakładkę (uwaga: może być gorąca!) i przykryj kamień gasidłem (zabezpiecza on także olejek przed wyparowaniem, gdy lampa nie jest używana). Nie przestawiaj lampy przez następne 30 minut, nim nie ostygnie. 

7. Dbaj o to, by wybrany olejek zapachowy nie wypalał się do końca, ponieważ może to skrócić żywotność knota. Jeśli zaś planujesz przez dłuższy czas nie korzystać z lampy, przelej olejek z powrotem do butelki. 

PFL149

Opis

Wielkość
Duża
Pojemność
do 400 ml

Mogą Ci się również spodobać

Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood Mała Sea Treasure

149,99 zł

745 ♡

Lampa zapachowa Sea Treasure brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood to skarb z głębi morza złożony z zielonej, niebieskiej i czerwonej mozaiki. Lampa zapachowa Sea Treasure  ze swoją mieniącą się strukturą oraz stylizowaną na antyczną zakrętką, doda magii Twojemu otoczeniu. Ta ręcznie wykonana lampa zwana jest również katalityczną, oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i niszczy bakterie, jednak dzięki mieszance naturalnych ( i zdrowych ! ) olejków pozostawia luksusowy zapach...

Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood Mała Centre Court

153,99 zł

765 ♡

Lampa zapachowa Centre Court brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood to kolory londyńskiego Wimbledonu, czyli pięknej zieleni, żółci, czerwieni ze srebrnymi nutami. Lampa zapachowa Centre Court  ze swoją mieniącą się strukturą oraz stylizowaną na antyczną zakrętką, doda magii Twojemu otoczeniu. Ta ręcznie wykonana lampa zwana jest również katalityczną, oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i niszczy bakterie, jednak dzięki mieszance naturalnych ( i zdrowych ! ) olejków pozostawia...

Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood Deep Purple Purpura Duża

189,00 zł

945 ♡

Lampa zapachowa Deep Purple brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood to piękna, niebanalna ozdoba każdej przestrzeni. Lampa zapachowa Deep Purple ze swoją mieniącą się mozaikową strukturą doda magii Twojemu otoczeniu. Lampa pięknie mieni się wieloma barwami, a wiodącą barwą jest głęboki kolor purpury. Całość zwieńczona jest stylową, srebrną, zdobioną koroną. Ta ręcznie wykonana lampa zwana jest również katalityczną, oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i niszczy bakterie, jednak...

Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood Ocean Queen Duża

189,99 zł

945 ♡

Unikatowa lampa zapachowa Ocean Queen brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood to  niebanalna ozdoba każdej przestrzeni. Lampa zapachowa Ocean Queen ze swoją wyjątkową strukturą i designem doda magii Twojemu otoczeniu. Lampa Ocean Queen to przede wszystkim niesamowita, mozaikowa struktura, której barwy przywodzą na myśl wnętrze pięknych, lśniących muszli prosto z samego dna oceanu. Całość zwieńczona dekoracyjną srebrną, zdobną koroną. Ta ręcznie wykonana lampa zwana jest również...

Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood Obsidian Amber Bursztyn Duża

119,20 zł

595 ♡

Lubisz ciepłe, jesienne kolory? Wybierz bursztynową lampę Obsidian Amber w pięknym kolorze bursztynu! Lampa zapachowa Obsidian Amber brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood to przede wszystkim wyjątkowe, grube, ciemnobeżowe szkło. Prosty i elegancki design lampy zapachowej Obsidian Amber to akcent pełen klasy i uroku. Ta ręcznie wykonana lampa zwana jest również katalityczną, oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i niszczy bakterie, jednak dzięki mieszance naturalnych ( i...

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password