Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood In A Nutshell Mała

149,99 zł
Szybka wysyłka: 1 do 3 dni
Dostępność:
Tylko 3 w magazynie!

♡ 745 punktów Candlove!
7.45 zł na następne zamówienie!

Ilość
W magazynie

Lampa zapachowa katalityczna In a Nutshell brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood to piękna, niebanalna ozdoba każdej przestrzeni. Poprzez mieniącą się, wykonaną ręcznie, mozaikową strukturę dodaje magii otoczeniu, w którym się znajdzie. To skarbnica mieniących się brązowych, kremowych i bursztynowych elementów szkła, które tworzą niezwykłą całość. Kolory lampy In A Nutshell inspirowane są barwami orzechów. Lampa zwieńczona jest złotą, antyczną koroną.

Lampy katalityczne oczyszczają powietrze i eliminują bakterie, przy tym, dzięki mieszance naturalnych (i zdrowych!) olejków pozostawiają luksusowy zapach najbardziej wyrafinowanych perfum.

Lampy zapachowe Ashleigh & Burwood to produkty, które wprawiają w zachwyt, tworzą elegancką wypełnioną artyzmem atmosferę – każda z nich jest stworzona z wielką pieczołowitością, pomysłowością i artystycznym kunsztem, do tego jest pięknie opakowana – idealna na prezent!

*Płyny zapachowe Ashleigh & Burwood dostępne w naszym sklepie w wielu wariantach zapachowych na innych aukcjach

*Do Lamp Zapachowych Ashleigh&Burwood stosuje się wypełnienia wyłącznie firmy A&B o pojemnościach 250 ml, 500 ml, 1000ml ewentualnie inne, ale dedykowane tylko i wyłącznie lampom katalitycznym.

CZYM JEST LAMPA ZAPACHOWA I JAK DZIAŁA? 

• Lampy działają na zasadzie katalitycznego spalania – gdy palnik zostanie podgrzany, uwalniający się aromat niszczy bakterie i niweluje nieprzyjemne zapachy. 

• Substancje zapachowe dedykowane lampom Ashleigh & Burwood to mieszanka naturalnych i identycznych z naturalnymi ekstraktów roślinnych, które mają aromat ekskluzywnych perfum.

• Aromaty zawierają alkohol izopropylowy ( stosowany do dezynfekcji ), wodę destylowaną oraz kompozycję zapachową.

• Lampy Ashleigh & Burwood były testowane przez Independent Laboratory Research, które potwierdziło iż lampy pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i nieprzyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.

– Bakterie E. coli? 99% zniszczonych po 3 godzinach!

– Roztocza? 99% wyeliminowanych po 90 minutach!

– Zarodniki pleśni? 3 godziny i nie ma śladu po 99,9% z nich!

– Dym tytoniowy? Na jego pożegnanie wystarczy zaledwie pół godziny.

JAK KORZYSTAĆ Z LAMPY ZAPACHOWEJ? 

1. Postaw lampę na powierzchni odpornej na zaplamienie i wysokie temperatury. Zdejmij gasidło i kamień katalityczny (połączony) z knotem. Przy użyciu lejka wypełnij lampę wybranym wkładem zapachowym dedykowanym lampom katalitycznym do 2/3 objętości (musi pozostać wolna przestrzeń pomiędzy szyjką butelki a powierzchnią płynu). Pamiętaj: uważaj, by olejek się nie przelał, a jeśli tak się stało, wytrzyj wszystko do sucha nim przystąpisz do użycia lampy.

2. Umieść kamień z knotem ponownie w lampie, nałóż gasidło i pozostaw na lampie przez 20-30 minut (jeśli kamień będzie przykryty, zapach nie wyparuje), by umożliwić nasiąknięcie knota wybraną kompozycją zapachową.

3. Zdejmij gasidło, upewnij się, że kamień katalityczny jest prawidłowo osadzony i podpal go. Uwaga: nigdy nie dotykaj i nie wyjmuj kamienia, gdy jest popalony i nie zostawiaj płonącej lampy bez nadzoru, gdyż wysokość płomienia może sięgnąć nawet 15 cm!

4. Po upływie 3-4 minut zdmuchnij płomień (nigdy nie nakrywaj płonącego kamienia gasidłem lub ozdobną nakładką!). W tym momencie lampa rozpoczyna proces oczyszczania powietrza i nasycania go wybranym aromatem. Lampy używaj maksymalnie 30 minut w pomieszczeniu 16m2.

5. Kamień pozostaje gorący (również bez płomienia) przez cały proces uwalniania zapachu, czyli pobierania olejku przez knot. Dlatego, gdy lampa pracuje, nie przestawiaj jej ani nie dotykaj kamienia. Zabezpiecz go przykrywając ozdobną nakładką.

6. Aby zatrzymać proces wydzielania zapachu, zdejmij ozdobną nakładkę (uwaga: może być gorąca!) i przykryj kamień gasidłem (zabezpiecza on także olejek przed wyparowaniem, gdy lampa nie jest używana). Nie przestawiaj lampy przez następne 30 minut, nim nie ostygnie. 

7. Dbaj o to, by wybrany olejek zapachowy nie wypalał się do końca, ponieważ może to skrócić żywotność knota. Jeśli zaś planujesz przez dłuższy czas nie korzystać z lampy, przelej olejek z powrotem do butelki. 

PFL675

Opis

Wielkość
Mała
Pojemność
200-250 ml

Mogą Ci się również spodobać

Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood Mała Rose Bud

159,99 zł

795 ♡

Lampa zapachowa Rose Bud brytyjskiej marki Ashleigh & Burwoo d to piękna, niebanalna ozdoba każdej przestrzeni. Lampa zapachowa Rose Bud ze swoją mieniącą się mozaikową strukturą doda magii Twojemu otoczeniu. Ta ręcznie wykonana lampa zwana jest również katalityczną, oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i niszczy bakterie, jednak dzięki mieszance naturalnych ( i zdrowych ! ) olejków pozostawia luksusowy zapach najbardziej wyrafinowanych perfum. Lampa zapachowa Ashleigh &...

Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood Mała A Galaxy Far Far Away

156,99 zł

780 ♡

Lampa zapachowa A Galaxy Far Far Away brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood to odległe galaktyki mieniące się złotem, fioletem i czerwienią. Lampa zapachowa A Galaxy Far Far Away ze swoją mieniącą się strukturą mozaikową oraz stylizowaną na antyczną zakrętką, doda magii Twojemu otoczeniu. Ta ręcznie wykonana lampa zwana jest również katalityczną, oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i niszczy bakterie, jednak dzięki mieszance naturalnych ( i zdrowych ! ) olejków pozostawia...

Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood Mała Tahitian Sunset

155,79 zł Stara cena 163,99 zł -5%

775 ♡

Lampa zapachowa Tahitian Sunset brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood to piękna, niebanalna ozdoba każdej przestrzeni. Lampa zapachowa Tahitian Sunset ze swoją mieniącą się mozaikową strukturą doda magii Twojemu otoczeniu. Lampa katalityczna Tahitian Sunset to odcienie różu, fioletu, srebra zwieńczone złotą dekoracyjną koroną. Ta ręcznie wykonana lampa zwana jest również katalityczną, oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i niszczy bakterie, jednak dzięki mieszance naturalnych (...

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password