• Nowy

Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood Frozen In Time Mała

149,99 zł
Szybka wysyłka: 1 do 3 dni
Dostępność:
Tylko 3 w magazynie!

♡ 745 punktów Candlove!
7.45 zł na następne zamówienie!

Ilość
W magazynie

Lampa zapachowa Frozen In Time brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood to ręcznie wykonana mozaika która daje efekt oszronionego szkła – trochę srebra, trochę lekkiej szarości, odrobina przykurzonej bieli. Efekt? Lampa wygląda niczym wykonana z lodu. 

Lampa zapachowa Frozen In Time ze swoją mieniącą się strukturą oraz elegancką, srebrną zakrętką, doda magii Twojemu otoczeniu. 

Ta ręcznie wykonana lampa zwana jest również katalityczną, oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i niszczy bakterie, jednak dzięki mieszance naturalnych ( i zdrowych ! ) olejków pozostawia luksusowy zapach najbardziej wyrafinowanych perfum. Lampa zapachowa Ashleigh & Burwood to nowość na polskim rynku - wzbudza zachwyt każdego. 

Artystyczne projekty, pomysłowe wykończenia, piękne opakowania. Idealne na prezent!

*Płyny zapachowe Ashleigh & Burwood dostępne w naszym sklepie na innych aukcjach

*Do Lamp Zapachowych Ashleigh&Burwood stosuje się wypełnienia wyłącznie firmy A&B o pojemnościach 250 ml, 500 ml lub 1000ml, ewentualnie inne, ale dedykowane tylko i wyłącznie lampom katalitycznym.

CZYM JEST LAMPA ZAPACHOWA I JAK DZIAŁA? 

• Lampy działają na zasadzie katalitycznego spalania – gdy palnik zostanie podgrzany, uwalniający się aromat niszczy bakterie i niweluje nieprzyjemne zapachy. 

• Substancje zapachowe dedykowane lampom Ashleigh & Burwood to mieszanka naturalnych i identycznych z naturalnymi ekstraktów roślinnych, które mają aromat ekskluzywnych perfum.

• Aromaty zawierają alkohol izopropylowy ( stosowany do dezynfekcji ), wodę destylowaną oraz kompozycję zapachową.

• Lampy Ashleigh & Burwood były testowane przez Independent Laboratory Research, które potwierdziło iż lampy pomagają niszczyć najbardziej pospolite bakterie i nieprzyjemne zapachy w gospodarstwach domowych.

– Bakterie E. coli? 99% zniszczonych po 3 godzinach!

– Roztocza? 99% wyeliminowanych po 90 minutach!

– Zarodniki pleśni? 3 godziny i nie ma śladu po 99,9% z nich!

– Dym tytoniowy? Na jego pożegnanie wystarczy zaledwie pół godziny.

JAK KORZYSTAĆ Z LAMPY ZAPACHOWEJ? 

1. Postaw lampę na powierzchni odpornej na zaplamienie i wysokie temperatury. Zdejmij gasidło i kamień katalityczny (połączony) z knotem. Przy użyciu lejka wypełnij lampę wybranym wkładem zapachowym dedykowanym lampom katalitycznym do 2/3 objętości (musi pozostać wolna przestrzeń pomiędzy szyjką butelki a powierzchnią płynu). Pamiętaj: uważaj, by olejek się nie przelał, a jeśli tak się stało, wytrzyj wszystko do sucha nim przystąpisz do użycia lampy.

2. Umieść kamień z knotem ponownie w lampie, nałóż gasidło i pozostaw na lampie przez 20-30 minut (jeśli kamień będzie przykryty, zapach nie wyparuje), by umożliwić nasiąknięcie knota wybraną kompozycją zapachową.

3. Zdejmij gasidło, upewnij się, że kamień katalityczny jest prawidłowo osadzony i podpal go. Uwaga: nigdy nie dotykaj i nie wyjmuj kamienia, gdy jest popalony i nie zostawiaj płonącej lampy bez nadzoru, gdyż wysokość płomienia może sięgnąć nawet 15 cm!

4. Po upływie 3-4 minut zdmuchnij płomień (nigdy nie nakrywaj płonącego kamienia gasidłem lub ozdobną nakładką!). W tym momencie lampa rozpoczyna proces oczyszczania powietrza i nasycania go wybranym aromatem. Lampy używaj maksymalnie 30 minut w pomieszczeniu 16m2.

5. Kamień pozostaje gorący (również bez płomienia) przez cały proces uwalniania zapachu, czyli pobierania olejku przez knot. Dlatego, gdy lampa pracuje, nie przestawiaj jej ani nie dotykaj kamienia. Zabezpiecz go przykrywając ozdobną nakładką.

6. Aby zatrzymać proces wydzielania zapachu, zdejmij ozdobną nakładkę (uwaga: może być gorąca!) i przykryj kamień gasidłem (zabezpiecza on także olejek przed wyparowaniem, gdy lampa nie jest używana). Nie przestawiaj lampy przez następne 30 minut, nim nie ostygnie. 

7. Dbaj o to, by wybrany olejek zapachowy nie wypalał się do końca, ponieważ może to skrócić żywotność knota. Jeśli zaś planujesz przez dłuższy czas nie korzystać z lampy, przelej olejek z powrotem do butelki. 

PFL62A

Opis

Wielkość
mała
Wymiary
12cm x 6,5cm
Pojemność
200-250ml

Mogą Ci się również spodobać

Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood Mała Centre Court

153,99 zł

765 ♡

Lampa zapachowa Centre Court brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood to kolory londyńskiego Wimbledonu, czyli pięknej zieleni, żółci, czerwieni ze srebrnymi nutami. Lampa zapachowa Centre Court  ze swoją mieniącą się strukturą oraz stylizowaną na antyczną zakrętką, doda magii Twojemu otoczeniu. Ta ręcznie wykonana lampa zwana jest również katalityczną, oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i niszczy bakterie, jednak dzięki mieszance naturalnych ( i zdrowych ! ) olejków pozostawia...

Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood Mała Cougar

156,99 zł

780 ♡

Lampa zapachowa Cougar brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood to niespotykane lamparcie cętki tajemniczego fioletu i głębokiej czerwieni. Lampa zapachowa Cougar ze swoją mieniącą się strukturą mozaikową oraz stylizowaną na antyczną zakrętką, doda magii Twojemu otoczeniu. Ta ręcznie wykonana lampa zwana jest również katalityczną, oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i niszczy bakterie, jednak dzięki mieszance naturalnych ( i zdrowych ! ) olejków pozostawia luksusowy zapach...

Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood Mała Desert Sunrise

153,99 zł

765 ♡

Lampa zapachowa Desert Sunrise brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood to odcienie pustynnego słońca. Lampa zapachowa Desert Sunrise ze swoją mieniącą się strukturą mozaikową oraz stylizowaną na antyczną zakrętką, doda magii Twojemu otoczeniu. Ta ręcznie wykonana lampa zwana jest również katalityczną, oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i niszczy bakterie, jednak dzięki mieszance naturalnych ( i zdrowych ! ) olejków pozostawia luksusowy zapach najbardziej wyrafinowanych perfum....

Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood Mała Vampiress

165,99 zł

825 ♡

Nieziemsko piękna lampa zapachowa Vampiress brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood to niebanalna ozdoba każdej przestrzeni. Lampa zapachowa Vampiress ze swoją mieniącą się mozaikową strukturą doda magii Twojemu otoczeniu. Lampa katalityczna Vampiress to odcienie czerwieni, czerni, różu zwieńczone srebrną dekoracyjną koroną. Ta ręcznie wykonana lampa zwana jest również katalityczną, oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i niszczy bakterie, jednak dzięki mieszance naturalnych ( i...

Lampa Zapachowa Katalityczna Ashleigh & Burwood LIB Coral Mała

149,99 zł

745 ♡

Lampa zapachowa LIB ( Life In Bloom ) Coral brytyjskiej marki Ashleigh & Burwood to skarby rafy koralowej ukryte w ręcznie wykonanej, mieniącej się mozaice w ciepłym pomarańczowo-czerwonym kolorze . Lampa zapachowa LIB Coral ze swoją mieniącą się strukturą oraz elegancką, złotą zakrętką, doda magii Twojemu otoczeniu.  Ta ręcznie wykonana lampa zwana jest również katalityczną, oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i niszczy bakterie, jednak dzięki mieszance naturalnych ( i...

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password