Świeca zapachowa DW Home Vintage Bottled Up Spiced Rum średnia

49,99 zł
Wysyłka: 2 do 3 dni
Ostatnia sztuka!
Dostępność:

Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów świec DW Home! Świeca z limitowanej kolekcji Bottled Up, Spiced Rum to sojowy wosk zamknięty w butelkowym, zielonym szkle. Zapach świecy Spiced Rum jest niebanalny i rzadko spotykany, po prostu wyjątkowy! To cudownie delikatne nuty rumu z przyprawami – to aromat obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Świeca jest opakowana w stylowe, tekturowe pudełko z okienkiem.

Pozwól się zaskoczyć!

*Jest to produkt z oferty outletowej. Może posiadać rysy i zadrapania, lecz w dalszym ciągu jest produktem pełnowartościowym! sandałowym, miękkim piżmem i bursztynem.

Ilość
W magazynie

Amerykańska marka DW Home założona w 1996 roku stała się absolutnym liderem na rynku światowym w zakresie wyrobów świecarskich, wyróżniając się jakością nie mającą sobie równych. Dlatego mamy niezwykłą przyjemność wprowadzać produkty tej marki na rynek polski.

Firma DW Home nie tylko nie tylko wyprzedza wszystkich konkurentów, ale także wyznacza nowe standardy w projektowaniu świec. DW Home to globalny producent, który dostosowuje linie produktów do dowolnej specyfikacji wraz z szybkim wprowadzeniem koncepcji na rynek dostosowując tempo do dzisiejszych czasów. Amerykańskie zespoły projektowe tworzą najbardziej innowacyjne i unikalne produkty. DW Home z dumą korzysta z opracowanych w Stanach Zjednoczonych zapachów i formuł woskowych, które zapewniają najwyższą jakość.

DW Home to firma z misją tworzenia stylowych i pięknie wyglądających dekoracji domowych, które zadowolą wszystkich konsumentów. Świece są ręcznie napełniane,  pachną pięknie, ekskluzywnie i długo.

Wybierając raz producenta DW Home nie będziecie Państwo chcieli już innych świec!

5010792428161
1 Przedmiot

Opis

Wielkość
Średnia
Kolor
biały,ecru
Zapach
lotos, lilia, piżmo
Średnica / bok
7,5cm sr
Wysokość
10cm
Czas palenia
ok 33h
Waga
253g

Powiązane Produkty

(Jest 8 innych produktów w tej samej kategorii)