Dyfuzor Zapachowy Esteban Paris Pur Lin Dekoracyjne Pałeczki Zapachowe 100 ml
Dyfuzor zapachowy Pur Lin francuskiej marki Esteban Paris to świeża, orzeźwiająca mieszanka nut szałwii i drzewa sandałowego, połączona z wanilią i piżmem. Aromatyczny olejek zamknięty jest w eleganckim flakonie w biało-błękitnym odcieniu.
Pałeczki Zapachowe Esteban Paris to luksusowy produkt, dzięki któremu uzupełnisz wnętrze domu, salonu czy hotelu, dodając mu elegancji i świeżości.
Esteban Paris Pur Lin to cudna aromatyczna kompozycja inspirowana delikatnymi powiewami orzeźwiającego wiatru.
Trwałość zapachu o pojemności 100ml wynosi od 3 do 4 tygodni.
Nuty górne: szałwia, olejek Ho Wood
Nuty środkowe: geraniol, piżmo
Nuty dolne: wanilia, drzewo sandałowe
Francuska marka Esteban Paris Parfums:
- bazę zapachów opiera na bursztynie i drzewnych nutach, dzięki którym aromat jest elegancki i trwały
- pilnie strzeże unikalnych receptur olejków zapachowych i perfum
- prowadzi rodzimą produkcję – ponad 90% produktów Esteban Paris wytwarzanych jest we Francji ze specjalnie dobranych, wysokiej jakości materiałów
- poszukuje innowacyjnych rozwiązań – dla swoich wymagających klientów
- dba o środowisko naturalne – aromaty wytwarzane są bez szkodliwych ftalanów, świece z naturalnych składników a większość opakowań nadaje się do recyklingu