Dyfuzor Zapachowy Cristalinas CUBO Vanilla Flower 30 ml| Wanilia CRISTALINAS - 2

Dyfuzor Zapachowy Cristalinas CUBO Vanilla Flower 30 ml| Wanilia

30,99 zł
Szybka wysyłka: 1 do 3 dni
Dostępność:
11 produktów w magazynie

♡ 150 punktów Candlove!
1.5 zł na następne zamówienie!

Ilość
W magazynie

Dyfuzor zapachowy CUBO Vanilla Flower hiszpańskiej marki CRISTALINAS  to wysokiej jakości produkt cieszący się uznaniem na całym świecie. Posiada unikalny design – szklaną buteleczkę ukrytą w drewnianej kostce z wycięciami.

Producent CRISTALINAS z najwyższą starannością dba o to, by produkty, które wypuszcza na rynek były przyjazne środowisku naturalnemu. I z całą pewnością można powiedzieć, że są one EKO!

Dyfuzor CUBO Vanilla Flower wypełni Twoje wnętrza przyjemnym, waniliowym zapachem na 4 tygodnie!

CRISTALINAS jest prawdziwym mistrzem w wydobywaniu "duszy" owoców, kwiatów, pąków... wszystkich najpiękniej pachnących roślin.

Vida CRISTALINAS – poszukuj najlepszych części samego siebie, ciesz się wspaniałym samopoczuciem, dąż do zdrowego i zrównoważonego stylu życia.

Nuty: wanilia, kokos, brzoskwinia

Trwałość: 4 tygodnie

Produkt nie zawiera alkoholu

Marka CRISTALINAS jest hiszpańskim producentem odświeżaczy powietrza, dyfuzorów zapachowych, a także aromatycznych świec i pochłaniaczy zapachów zwierząt domowych. Jest liderem w swojej dziedzinie!

Została założona w 2004 roku w Madrycie. Obecnie posiada swoje filie także w Wielkiej Brytanii, Francji i Meksyku a jej produkty są sprzedawane w ponad 50 krajach.

CRISTALINAS dba przede wszystkim o to, by jej produkty cechowały się najwyższą jakością i były przyjazne środowisku naturalnemu. Sprawia radość użytkownikom, poprawia nastrój – nie tylko dzięki aromaterapii, jaką zapewnia, ale także poprzez oryginalny, kojący design.

Wszystkie produkty hiszpańskiej marki CRISTALINAS:

  • nie zawierają alkoholu
  • wykorzystują naturalne rozpuszczalniki
  • są przyjazne środowisku
  • mają przyjemny, cieszący oko design

Misją hiszpańskiej marki jest to, byś w swoim domu czuł/a się wyśmienicie.

Dzięki eliminacji alkoholu z formuły produktów CRISTALINAS stworzyła produktu o:

  • większej trwałości
  • lepszej intensywności
  • bardziej jednorodnym procesie wytracania się zapachu
C10

Opis

Wielkość
Mała
Kolor
Ecru
Zapach
Perfumowany
Pojemność
30 ml

Mogą Ci się również spodobać

Dyfuzor Zapachowy Cristalinas CUBO Jasmin Flower 30 ml| Kwiat Jaśminu

30,99 zł

150 ♡

Dyfuzor zapachowy  CUBO Jasmin Flower  hiszpańskiej marki CRISTALINAS  to wysokiej jakości produkt cieszący się uznaniem na całym świecie. Posiada unikalny design – szklaną buteleczkę ukrytą w drewnianej kostce z wycięciami. Producent  CRISTALINAS  z najwyższą starannością dba o to, by produkty, które wypuszcza na rynek były przyjazne środowisku naturalnemu. I z całą pewnością można powiedzieć, że są one  EKO ! Dyfuzor  CUBO Jasmin Flower  wypełni Twoje wnętrza świeżym jaśminowym...

Dyfuzor Zapachowy Cristalinas CUBO Lavender 30 ml| Lawenda

30,99 zł

150 ♡

Dyfuzor zapachowy  CUBO Lavender  hiszpańskiej marki  CRISTALINAS  to wysokiej jakości produkt cieszący się uznaniem na całym świecie. Posiada unikalny design – szklaną buteleczkę ukrytą w drewnianej kostce z wycięciami. Producent  CRISTALINAS  z najwyższą starannością dba o to, by produkty, które wypuszcza na rynek były przyjazne środowisku naturalnemu. I z całą pewnością można powiedzieć, że są one  EKO ! Dyfuzor CUBO Lavender  wypełni Twoje wnętrza przyjemnym, lawendowym zapachem...

Dyfuzor Zapachowy Cristalinas CUBO Vanilla Flower 30 ml| Wanilia

30,99 zł

150 ♡

Dyfuzor zapachowy  CUBO Vanilla Flower  hiszpańskiej marki CRISTALINAS  to wysokiej jakości produkt cieszący się uznaniem na całym świecie. Posiada unikalny design – szklaną buteleczkę ukrytą w drewnianej kostce z wycięciami. Producent  CRISTALINAS  z najwyższą starannością dba o to, by produkty, które wypuszcza na rynek były przyjazne środowisku naturalnemu. I z całą pewnością można powiedzieć, że są one  EKO ! Dyfuzor  CUBO Vanilla Flower  wypełni Twoje wnętrza przyjemnym,...

Dyfuzor Zapachowy Cristalinas CUBO Red Berries 30 ml| Czerwone Owoce

30,99 zł

150 ♡

Dyfuzor zapachowy  CUBO Red Berries  hiszpańskiej marki CRISTALINAS  to wysokiej jakości produkt cieszący się uznaniem na całym świecie. Posiada unikalny design – szklaną buteleczkę ukrytą w drewnianej kostce z wycięciami. Producent  CRISTALINAS  z najwyższą starannością dba o to, by produkty, które wypuszcza na rynek były przyjazne środowisku naturalnemu. I z całą pewnością można powiedzieć, że są one  EKO ! Dyfuzor  CUBO Red Berries  wypełni Twoje wnętrza orzeźwiającym, owocowym...

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password