Millefiori Glass Sphere Szkło odświeżacz dyfuzor ultradźwiękowy - wyjątkowy!

269,00 zł
Szybka wysyłka: 1 do 3 dni
2 klientów kupiło niedawno ten produkt
Tylko 2 w magazynie!
Dostępność:

  • Paczkomaty Inpost - 11,99
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • Szybko, sprawnie, bezpiecznie pakowane

Ilość
W magazynie

Odświeżacz ultradźwiękowy Glass Sphere włoskiej firmy Millefiori Milano tworzy odprężającą atmosferę przy pomocy zapachu, w postaci lekkiej mgiełki i delikatnego kolorowego światła, które sam możesz regulować. 

Jaki jest? Elegancki, nowoczesny,  cichutki....Co jeszcze? Jest prosty w użyciu, wystarczy nalać do niego wody i kilka kropel olejku aromatycznego Millefiori ( dostępny na innych naszych aukcjach ) aby cieszyć się zapachem cały dzień. To dobry patent na ekonomiczne użytkowanie olejków, a także świetny sposób żeby dodać stylowy element do swojej przestrzeni. Nawet samo patrzenie na tak piękny przedmiot odpręża i koi. Odświeżacz ultradźwiękowy Glass Sphere odznacza się  włoskim designem i łączy w sobie elementy nowoczesne i funkcjonalne. To piękny pomysł na prezent!

Materiał: szkło

STOSOWANIE

Odświeżacz ultradźwiękowy

Do stosowania wyłącznie jako dyfuzor zapachowy; nie należy wdychać - Urządzenie może być używane tylko z zasilaczem dostarczonym wraz z urządzeniem. - Odłącz urządzenie do zasilania podczas czyszczenia lub uzupełniania. Opróżnij zbiornik, gdy urządzenie nie jest używane. - Nie należy zdejmować pokrywy ani zakrywać dyfuzora, gdy urządzenie jest używane. - Odłącz urządzenie, gdy nie jest używane.

Instrukcja obsługi: 1. Wlać wodę mineralną (butelkowaną lub wodociągową) do zbiornika do wskazanego poziomu maksymalnego 2. Dodać do wody w zbiorniku kilka kropli (2-3 krople) rozpuszczalnej substancji zapachowej Millefiori Milano lub innego olejku zapachowego.3 Włączyć urządzenie.

M79

Opis

Średnica / bok
14cm
Wysokość
17cm
Waga
0,89kg

Powiązane Produkty

(Jest 4 innych produktów w tej samej kategorii)