Zestaw upominkowy Le Chatelard Owocowy 3x Woreczek zapachowy

39,99 zł
Wysyłka: 2 do 3 dni
Tylko 3 w magazynie!
Dostępność:

Zestaw upominkowy Le Chatelard Owocowy 3x Woreczek zapachowy
Poszukujesz czegoś na prezent? Mamy świetny pomysł! Zestaw upominkowy Fruits Rouges ( czyli czerwone owoce ) słynnej francuskiej firmy 1802 Le Chatelard! A co wchodzi w skład zestawu? Bawełniane woreczki wypełnione aromatycznymi, żywicznymi kuleczkami nasączonymi kompozycją zapachową z francuskiego Grasse (3x18g). Ta jakosciowa zawartość powoduje, że owocowy zapach jest nie tylko piękny ale i trwały. Same woreczki są także nie lada ozdobą – uroczy kwiatowy wzór może stać się unikalną ozdobą Twojej przestrzeni. Innymi słowy – pachnie i wygląda!

Ilość
W magazynie

Woreczki doskonale prezentują się w każdej szafie, garderobie, w sypialni, łazience czy szufladzie. Dla Ciebie i dla bliskich – idealny pomysł na prezent!

*Opakowanie może się nieznacznie różnić od zdjęcia

Wymiary:

Woreczki: 3x18g

Historia marki Le Chatelard sięga 1802 roku, czyli ery napoleońskiej, gdy Francja staje się republiką. W okolicach St. Auban sur Ouveze powstaje pierwsza plantacja lawendowa. Nazwa Le Chatelard zostaje zaczerpnięta od pobliskiego wzgórza z urokliwo położoną kapliczką. Do dziś mieści się tam posiadłość rodzinna i firmowa Państwa Montaud - właścicieli marki.
W pierwszych latach działalności rodzina zajmowała się wyłącznie uprawą lawendy porastającą pobliskie wzgórza i pola, w tym destylacją olejku eterycznego. Gdy manufaktura zaczęła się rozrastać, a przemysł perfumeryjny w Grasse osiągnął swoje apogeum rodzina musiała rozbudować fabrykę. Po wojnie firma zajęła się zaopatrywaniem swoich klientów w półprodukty i surowce. Prawdziwy rozwój firmy nastapił w 1990 roku, kiedy to firma rodzinna zostaje przekształcona w manufakturę mydeł i kosmetyków prowansalskich. Dziś, oprócz wyrobów lawendowych, marka znana jest ze swoich wyjątkowych mydeł marsylskich, wód toaletowych, zestawów prezentowych, żeli pod prysznic, dyfuzorów i innych kosmetyków zapachowych.

L4
3 Przedmioty

Powiązane Produkty

(Jest 8 innych produktów w tej samej kategorii)